Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 évesen gáz emonak/rockernek...

13 évesen gáz emonak/rockernek lenni? Nem fognak miatta piszkálni ha bakancsot hordok, rock bandás pólóval, szakadt farmerral és emo hajam van? ha szembe jönne veletek egy ilyen lány, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

(NEM divat rocker vagyok,aki az adott bandától ismer 1 számot és máris kedvenc bandája,és 6millió olyan pólója van)

13/l :)


2015. aug. 12. 09:58
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nem gáz:)
2015. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

-Nem, nem gáz. Miért lenne az? Ha "humanista" ál-liberális, poszt-cionista hazaárulónak lenni napjainkban elfogadott, akkor ez is.

-Szerintem nem, vagy ha mégis, akkor ignoráld őket. Engem személy szerint nem piszkáltak az acélbetkósom, a közel kopasz fejem és a szintén fekete pólók meg farmer miatt(bár ennek az oka lehet az, hogy amennyiben a teret derékszögű koordináta rendszerként képzeljük el, akkor mind a három tengely mentén észrevehetően nagyobb vagyok az ismerőseim 85%-nál)

-És hogy mit gondolnék? Leginkább megpróbálnék szóba elegyedni vele, esetleg szimpátiámat kifejezvén meghívnám egy sörre(természetesen csakis 2l-es műanyag palackos verzióra egy sarki boltból, ahol nekem is kiadják).

2015. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekből két féle van. Van az egoista kezdő, aki úgy érzi az ő zenéje a legjobb, az ő stílusa szuper, elmegyek mellette fűzőben, csipkés szoknyában, csizmában és combzokniban és úgy néz rám mintha azt mondaná "hülye sátánista ribi". A másikat úgy hívom "lelkes kezdő", nem forrott ki teljesen a stílusa de nyitott az újdonságra, ha szembejön mosolygunk egymásra, szóval az a fajta aki nem hiszi azt hogy attól hogy feketében jár ő sz**ta a spanyol viaszt.
2015. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Nem ellened vagyok Kérdező, de őszintén szólva én sose értettem azokat, akik kizárólag fekete cuccokba hajlandóak járni, csak azért mert rockerek.

Én is a rockzenét szeretem és persze nekem is vannak fekete cuccaim, de ha mondjuk 2-3 nap egymás után csak feketébe járok, én azt már egyhangúnak érzem és változtatni akarok. Szóval szeretem a színes cuccokat is, mondjuk az tény, hogy azokból is a sötétebb, visszafogottabb árnyalatokat, ergo nem járok mondjuk neonzöld pólókban :D De mondjuk sötétkéket, szürkét, vöröset bármikor felveszek.

Egyébként se hallgatok olyan brutálmetál, hörgős bandákat, hogy minden nap feketébe járjak. A dallamos rock'n rollt szeretem.

És ahogy elnézem listádat Kérdező (és hangsúlyozom, hogy ezt se sértésnek/kötekedésnek szánom) te is inkább a lightosabb, dallamosabb vonalat erősíted, szóval nem tiszta, hogy miért akarsz keményebbnek tűnni annál, mint ami vagy.

Ott van mondjuk rögtön a Hooligans. Na, most én azt még aláírom, hogy ők egy rockzenekar, de attól agybajt kapok, ha rock'n rollnak titulálják azt a zenét, amit csinálnak. Szerintem a Hooligans egy családbarát pop-rock banda és semmi több, de annak viszont egész korrekt. Pont, mint a Kowalsky meg a Vega. Csak amíg Kowáék tudják magukról, hogy pop-rock zenét játszanak és nem akarnak többnek tűnni, addig Csipa bandája lépten-nyomon azt próbálja elhitetni mindenkivel, hogy ők mekkora rock'n roll arcok, holott ez még nagyon messze van ahhoz.

Szeretem amúgy a Hooliganst, elhallgatgatom a dalaikat és ha van koncertjük a közelben, akkor elmegyek rá. De azért úgy vagyok vele, hogy helyén kell kezelni őket.

Hoppá, bocsi, kicsit eltértem az eredeti témától :D

21/F

2015. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40 éves,3 gyerekes anyuka vagyok és rocker. De nem öltözöm feketébe.A Linkin Park élőben isteni,láttam.:-)
2015. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
én 10 éves korom óta acélbetkós hosszú szárú 10-14 soros bakancsokba járkálok fekete farmerral felete póló pulcsi bomber kabát/ lonsdale kabát középhosszú haj és leszarom mindenkinek a véleményét szerintem te is tegyél így (20F)
2015. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 12 éves rock és metal kedvelő lány vagyok, bár inkább a régi bandákat birom, de ez nem is lényeg.

Mindenesetre, én nem szoktam úgy öltözködni, csupán a bakancs az, ami nekem is van, meg egy AC/DC-s póló. Nem tudom, én nem érzem lényegesnek, hogy szörnyűséges emo hajam legyen, és bandás pólókban meg szakadt farmerben legyek. Farmert szoktam felvenni. De nem szakadtat.

Szerintem attól függetlenül, hogy mit veszek fel, attól még ugyanúgy kedvelhetem a rockot és a metalt.

Ha te viszont ezekben a cuccokban érzed magad, hát, egézségedre.

Én mondjuk kissé viccesnek találnálak, és azt hinném, feltűnési viszketegséget van..

2015. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Antibirka válasza:

Bírom mikor a sok divatember válaszban oda írja, hogy "majd kinövöd"...

A rockot nem lehet kinőni... aki divat az kinövi, de az nem rockerr.

Nekem is mondták már, hogy kinövöm és semmi...

13 éves korom óta fekete cucc, bakancs, hosszú haj és most is ugyanúgy pedig 28 vagyok.

2016. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
jaaaaj, nyugi ha tetszik ne érdekeljen más véleménye, engemet is megnéznek de hát meglehet szokni :)
2017. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!