Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondolnátok ilyen...

Ti mit gondolnátok ilyen osztálytársról?

Figyelt kérdés
Új iskolába megyek szeptembertől és félek az egyik ok a fellépéseink miatt. Valamikor hétköznapra esik iskolaidőben ilyenkor tanárnő leigazolja hogy nem lógunk hanem fellépésen voltunk. Az egyik fiú mesélte hogy van 1-2 diák aki irigy rá és azt gondolják hogy iskolába járnia luxus pedig nem lóg és nagyon jól tudják. Félek hogy engem is piszkálni fognak miatta, mert a suli első hetén már pénteken nem megyünk fellépés miatt és én leszek az új lány aki iskolakerülő. Tudom ne a rosszra gondoljak de akkor is félek.. Ti mit gondolnátok? (8.osztály lesz)
2015. júl. 23. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, volt két osztálytársam akik "edzés" miatt leléptek az utolsó három óráról, nem jártak suliba két hétig stb...Csak azért néztük ki őket mert tudtuk, hogy igazából nem edzésen vannak csak halomban állt otthon a kikérő és így ki is használták a helyzetüket.

Azonban! Azokat az osztálytársainkat akik sportoltak és ténylegesen verseny vagy edzés miatt nem jöttek be olykor-olykor...nem kezeltük másképp, sőt. Szurkoltunk nekik és mikor jöttek ismét, megünnepeltük a sikereiket.

2015. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, légy büszke, hogy több vagy náluk.Egyébként ha irigyek, csinálják utánad, mert szerintem ha nem vagy órán, az anyagot azért még meg kell tanulni !
2015. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!