Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti mit gondolnátok...

Anyukák, ti mit gondolnátok ilyenkor a lányotokról?

Figyelt kérdés

Anyukám mos mindig az egész családra. Tőlem, a lányától, fehérneműt viszont soha nem lát a mosásban. Tőlem egyetlen bugyi sincs a szennyesben. Nincs lánytesó sem, akiére azt hihetné, hogy az enyém. Ti mit gondolnátok rólam a helyében? Miért van ez?

15/L


2015. aug. 17. 11:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem nagyon tudok elmenni érte a boltba, elég bonyolult eljutni oda, de ha el is jutok gyalog úgy 2 óra alatt akkor sincs pénzem állandóan tisztasági betétet venni. Anyukámtól meg nem tudok rá kérni, mert megkérdezné mire kell és úgyis megvenné ő.. Meg amúgy sem akarok minden nap tisztasági betétet használni.

Amúgy ha anya bugyija véres lesz, ő is a szennyesbe teszi. úgyis kijön..

2015. aug. 17. 13:13
 12/20 anonim ***** válasza:
45%

ja, kijon, csak elotte vagy be kell áztatni vagy folttisztitot kell rá tenni.


és miért nem mondod meg neki, hogy vegyen tisztasági betét? én el se tudom képzelni, hogy ne lenne mindennap a bugyimban egy tisztasági...:-O


komolyan 300 ft a legolcsobb és elég egy honapig....

2015. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha megveszi neked? Ő is nő, gondolom ő is használ tisztasági betétet, vagy ha nem, akkor is tudja mire való.
2015. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mert nekem egyszerűen nem ilyen a kapcsolatom anyukámmal. Tudom, hogy teljesen normális dolog meg minden, de akkor sem kérek tőle ilyet.
2015. aug. 17. 14:25
 15/20 anonim ***** válasza:

Én megértlek, ha baleset éri valamelyik bugyimat, akkor nem adom oda mosni, hanem elrendezem én magamnak. Egyik melltartomat sem adom oda mosni. Nem jó a kapcsolatunk, soha nem beszélt velem ilyen dolgokról, egyszerüen nekem így jobb. Ja és betétet is magamnak veszek a zsebpénzemre, minthogy vele beszéljek róla. Tudom, ez nem normális dolog.

16/L

2015. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
A WC papirt is magadnak veszed, mert korulbelul az is egy szinten van a tisztasagival....vagy amikor megveszed a betet, tampont, dobj be melle egy csomag tisztasagit is....vszerinted masoknak is ilyen a bugyija?.... Nem...egy fiu rosszul is lenne ettol....
2015. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

De nem értem, valamikor csak veszel tampont vagy betétet? Akkor miért nem dobsz mellé egy csomag tisztaságit?

A sima folyást kb 5 másodperc alatt ki lehet itatni zsepivel vagy wc papírral.

Ha véres akkor azonnal kimosom kézzel amint észreveszem, kirakom a radiátorra száradni, majd úgy dobom a szennyesbe.

Ilyenről még nem is hallottam. :O

Én is szégyenlős vagyok, nekem sokáig az volt a mániám, hogy nem a fürdőben szedtem ki a betétet a bugyimból fürdéskor, mert akkor szüleim meghallják, hanem benne hagytam, visszavittem a szobámba és késő éjjel szedtem ki :D Szóval magát a szégyenlősséget megértem, de ez szerintem nem teljesen normális dolog. :/

Ráadásul nem tesz jót a bugyiknak, ha folyton foltosak lesznek, egy idő után meglátszik rajtuk, akárhogy vannak mosva.

Vegyél tisztasági betétet.

21/L

2015. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem is hallottam. Tisztasági betét, pár száz Ft, és baromi kényelmes.
2015. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos az én lányom kidobálja időnként a véres fehérneműit, ahelyett, hogy kimosná. Sztem nincs semmi abban, ha kimosod őket de én biztos megkérdezném, h hol vannak a bugyijaid, furának tartanám és bizony gyanakodni kezdenék h egyéb dolgokat is titkolsz. De ha anyukádat nem zavarja, akkor nem kell vele foglalkozni. Viszont a szekrényben szárítani ruhákat nem túl egészséges, a sok nedvességtől el kezdenek majd penészedni a ruhák...
2015. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha csak azt szégyelled, hogy foltos, akkor mosd ki és szárítsd meg ugyanúgy ahogy eddig, de utána jobb lenne még egyszer kimosni mosógépben, nem tűnik túl higiénikusnak a módszered.
2015. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!