Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves fiamat néha rajtakapom...

16 éves fiamat néha rajtakapom, hogy magában beszél. Mitől lehez ez?

Figyelt kérdés
Ez egy pár éve vettem észre, hogy amikor a fiam azt hiszi, hogy egyedül van, akkor hallom hogy magában beszél. Nem nagyon lehet érteni amit mond, inkáncs csak motyog és 1-2 szót lehet érteni belőle. Amikor meg megkérdezem, hogy kinek beszél, akkor tagadja az egészet. Kezd egy kicsit ez aggasztani. Talákozott már valaki hasonlóval?

2015. szept. 4. 18:12
 1/10 anonim válasza:
100%
Azt mondják az intelligencia jele. Biztos elege van a sok hülyéből, és jobb társaságot keresett :D
2015. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kisgyerek korom óta beszélek magamba mindennap.. nem lehet hogy sokat van egyedül? Én elég sokat voltam régebben tiniként..
2015. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat beszéltem magamban kiskoromban, mert elég magányos voltam. Még most is simán beszélek, ha úgy alakul, csak már ritkán vagyok egyedül.
2015. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én 33 múltam és mai napig sokat beszélek magamban. Ez főleg akkor kínos, ha az utcán nem veszem észre magam :)))


Amúgy magányos gyerekkorom volt, testvér nélkül nőttem fel, nem volt sok barátom, a magam teremtette álomvilágba menekültem a magány és az otthoni bántások elől. Lehet, hogy a fiadnál is hasonló a helyzet.

2015. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokszor beszélek magamban, szerencsére a családomat nem zavarja. Általában akkor csinálom, ha meglepődök valamin, vagy gondolkozom.
2015. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is szoktam magamban beszélni....pl. elmondom, hogy miket fogok csinálni.. :D na jo..felmosok..istenem miért nem vagyok egy tengerparton..meg egyébként is bejon a kutya..és semmi látszat...vagy káromkodok, ha valami nem ugy seikrul, vagy bénázok.. - nagyjábol ilyenek, szerintem kulonosebben nagy gond ezzel nincs...
2015. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én meg nem egy nap látok kissrácot, hogy pl biciklin énekel magában, egyik napi az egyik srác rap szöveget nyomott :) nekem aranyos volt az egész :) de nem zavartatják soha magukat
2015. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam.Amikor reggel tudom h nincs otthon senki még meg is győződök róla h egyedül vagyok én szó szerint üvöltök mert ugye jól esik néha kiordítani a trágárságokat magadból.Mondjuk én a tengerimalac véleményét kérem ki,vagy a süket macskának magyarázom.Vagy zuhanyzás előtt is csak halkan morgok közbe meg anyuékat idegesítem mert éneklek.Én vagyok az a normális 13 éves lány elvileg.De figyelj az ofőnk már mondont olyat osztály előtt hangosan amikor ideges volt h "Nyugi Margó szexi csaj vagy" (a nevet nem azt írtam ami az igazi neve) vagy "Nyugi tanárnéni" meg amikor felrugja a széket esetleg magyaráz az interaktív táblának.És ő (elvileg) normális 54 éves nő.Szóval normális.És szetm ne nyiss rá és ne akard lebuktatni és ne faggasd.
2015. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszélek magamban mai napig.

Magányos ember vagyok kölyök korom óta, óvoda előtt nem ismertem senkit magamban beszéltem, óvodában nem volt barátom magamban beszéltem, általánosban sem volt nagyon akivel értelmesen lehetett beszélni, és szakközépben vagyok most, talán itt akad 1-2 ember, de ők sem nagyon, mert nem figyelnek rám, a telefont nyomkodják mikor hozzájuk beszélek...

Szóval én már maradok forever alone. :D

Egyébként kis koromban rengeteget beszéltem a plüss állataimhoz, meg a hörcsögömhöz is.

Mégsem vittek diliházba.

2015. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en elvinnem pszichiaterhez. a fiamnal ezek voltak az elso tunetek a skizofrenianal. 15 evesen diagnosztizaltak vele.
2016. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!