Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 évesen fiatal a gyerek...

18 évesen fiatal a gyerek fesztiválozáshoz?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés! Ezzel a kérdéssel a szülő meg akarja erősíteni magát abban, hogy egy 18 éves fiatal felnőtt, egy kisgyerek. Kapuzárási pánikja van, és nem akarja engedni felnőni a gyerekét. Felháborító, hogy a szülők mit képzelnek magukról. Addig nagyon szemtelenek, amíg otthon lakik a gyerek és ráadásul az ő pénzéből él. Azt mondják, hogy 'amíg az én kenyeremet eszed ez meg az van'. Pl. nem szőrtelenítheted a lábad, az ő pénzéből vett borotvával, krémmel, egyéb ezer Ft alatti eszközzel. A suliba pedig sírásig cikizik a nem szőrtelenített lányokat a többiek, akiknek eszébe sem jut, hogy a szülő nem engedi nekik. Aztán amikor saját pénzed van, de még otthon laksz, még mindig nyomják. Elköltözöl, még mindig. Pedig már nem az ő kenyerét eszed, és nem is vele laksz. Akkor már az a magyarázat, h miért szól bele a legkisebb apróságba, 'mert az anyád vagyok'. Érdek szülők, csak akkor akarják látni a gyereküket, ha úgy ugrálnak, ahogy ők fütyülnek. 26 éves vagyok és nem megengedett a rövid haj, és hogy meztelenül legyek egyedül vagy a párommal a saját lakásunk szobájában. Külföldre sem vagyok elengedve. Egyáltalán az elköltözés sincs megengedve. Átszúrós fülbevalót kell hordani, nem klipszet stb. Ha bedőlünk, mindent elvesznek tőlünk az ilyen típusú szülők. Elvennék az életünket is, és rákényszerítenének a sajátjukra, mert ők szültek meg. Elképesztő, hogy milyen apróságok miatt megy a fenyegetés a kitagadással. Vissza akarnak rántani. Csak akkor akarnak látni, ha úgy élsz, ahogy ők akarják, ha más a frizurád, mint neki 'ne is gyere többet haza'.
2016. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem. Mikor legyen szabad, ha nem most? És 18 évesen már nem is gyerek...

17/L

2016. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!