Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kívánom a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a barátomat és a szexet lehet valahogy csillapítani?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és a barátomért majd megőrülök, és le akarok feküdni vele, de megállapottam magamba hogy csak pettingelünk. Gondolom szerintetek korai, de én már nem bírom, legszivesebben rámásznék.
2008. szept. 9. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Igen, nagyon-nagyon korai... Ne akarj idő előtt "kiégni", mert ha ilyen hamar kezded a szexuális életet, ez bizony előfordulhat. 20 évesen rá se bírsz majd nézni egy férfira se....

Másrészt pedig: még gyerek vagy, fogamzásgátlót sem írnak fel neked, így pedig könnyen bajba juthatsz.

Szerintem a petting is korai még.

2008. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Simán előfordulhat ilyen - hiszen most ébredeznek a hormonjaid, és a szervezeted még igen erősen reagál rájuk.

Próbálj meg ilyenkor valami másra gondolni (valami konkrét tananyagra pl.) - ez segíteni szokott a fiúknak is, nehéz helyzetekben :-)


Aztán idővel majd kialakul a 'normális' vonzalom.

Ha nem várod, ki, abból tényleg lehet gond.

2008. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nincs abban semmi ha kívánod, de a 13 év az borzasztó kevés még szerintem, és ha nem vársz vele még pár évet sok hátülütője lesz pl. hamarabb kiégsz - mármint sok mindenki járt már úgy h hamar elkezdte a szexet és egy idő után (mondjuk 17 évesen) mikor igazából ellehetne kezdeni, nem kívánja a férfiakat, mert már mindent kipróbált, és ott már gáz van. Sztem sok izgalmas percben lehet részetek anélkül is h összefeküdtök, és a főkérdésre válaszolva: a szátok sokmindenre jó, és a kezetek is hogy csillapítsátok a nagy vágyakat :-)
2008. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a pettingtől nem égünk ki, nem?
2008. szept. 9. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem. De így túl közel vagytok ahhoz, hogy ÚGY is együtt legyetek.
2008. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Attól is lehet... csak nem annyira, mint a korai szeretkezéstől.

Azt se csináljátok hirtelen, és ne tegyetek semmit, ami a másiknak nem tetszik.

Én még azt is mondanám, hogy ne nagyon nézzétek meg egymást alul... ha eddig még nem tettetek ilyet.

Ilyen fiatalon, ráadásul úgy, hogy a petting közben eléggé elszíneződik - nem biztos, hogy szép látványnak találjátok egymást.

Takaró, félhomály javasolt...

2008. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Ne tartsd vissza a vágyaidat! Az szerintem nem jó. Érdekes! Én 13 évesen kezdtem el a szexuális életet és még a mai napig is ugyanaz a szenvedély van bennem. (Nem érzem, hogy "kiégtem" volna... Lassan 40 leszek.)
2008. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja azért a védekezésre nagyon figyeljetek oda!!!!!!!!!!
2008. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Azért erre bíztatni egy 13 éves GYEREKET, hogy ne tartsa vissza a vágyait...??!!

Ez a 40 éves válaszoló hölgy a saját gyerekét is erre bíztatja...? Ha igen, elég nagy baj! Ez a kislány testileg még ki sem fejlődött teljesen, jó, ha a menzesze megjött már...

És nem érdekel, ha lepontoztok, de én nagyon is helytelenítem ezt a "korai szexelést"! Neki még az iskolapadban a helye, nem a fiúja ágyában!

2008. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!