Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiamat otthon lehet...

15 éves fiamat otthon lehet hagyni egyedül már, anélkül hogy bármi baj történne?

Figyelt kérdés
Egy napra a Pestre utazunk, de nem tudom, egyedül hagyhatom-e a házban

2015. nov. 10. 15:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Engem a szüleim 13 éves koromban is már otthon hagytak egyedül. Nem lett semmi bajom, nem gyújtottam fel a házat, nem csináltam házibulit. Többnyire gépeztem, és pizzán éltem.
2015. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
13%
Olvasom itt a válaszolókat, hát megmondom őszintén ha vásárolni megyek vagy valamit intézni akkor otthon hagyom őket 15 éves fiú és egy 12 éves kislány. Akkor ezekszerint én is hülye vagyok mert ha a kislányomat aki 5 éves és vinnem kell Pestre vagy Debrecenbe a kórházba bizony én sem hagyom felügyelet nélkül őket. Mindig úgy intézem, hogy legyen segítségem aki felügyel rájuk. Bármi történhet és akkor a gyámhatóság a nyakamra járna, hogy egyedül hagytam két kiskorút. Na nekem ez nem hiányzik. Most Pécsre megyünk nagyon messze van és igen is fognak rájuk vigyázni mert ki tudja, hogy mikor érünk haza.
2015. nov. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szegény 15 éves fiad. Suliba is elkiséred? Mikor hagysz majd neki egy kis teret, önállóságot? 40 évesen?
2015. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22%
Hogy jön ide az iskola? Mindenben önállóak de ha arról van szó hogy 24 óráig vagy több napra el kell menni akkor nem vagyok olyan felelőtlen hogy csak úgy itt hagyjam őket. Majd ha nem leszek lesznek ők még egyedül. Amíg nem nagykorúak igen is a szülő feladata, hogy felelőségteljesen vigyázzon a gyermekére.
2015. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
volt egy ilyen munkatársam a fia 20évesen még egy órát sem töltött egyedül...
2016. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!