Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fiúk! Ha egy lány kicsit...

Fiúk! Ha egy lány kicsit fiúsabb stílusú az milyen hatást kelt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy focizik,xbox játékokat játszik, rock zenét hallgat.

Lányos ruhákban jár,de van néhány fiús darab is a ruhatárban (Monster pulcsi,stb)

Ez előny vagy hátrány?



2015. júl. 8. 20:37
 1/8 anonim válasza:
Nekem bejön! :))
2015. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
bocsi, előző vok 17f
2015. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jol elvernelek FIFA-ban. :)
2015. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én imádom ha egy lány fiús, az a legjobb mikor még felnyírt tüsi hajuk van vagy ilyesmi :D Báár szerintem a legtöbb fiúnak ez nem tetszik, legalábbis a barátaim közül csak én vagyok ilyen akinek ez bejön.
2015. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így amit leírtál ezzel semmi gond :)

Van akinek tényleg jól áll, kimondottan felkeltheti az érdeklődésem.

Tényleg személy függő így nem mondanék konkrét véleményt. 1-2 fiús darabbal nincs problémám, főleg ha jól áll. Izgató tud lenni :)

A hobbid meg úgymond egyáltalán nem gond. Miért baj az, ha valaki szeret focizni, xboxon játszani? A zenei stílusa is rá tartozik. Ezek nem kimondottan fiús dolgok. Szerintem.

Ennyi adatból talán én azt mondanám, hogy előny, de tényleg ismerni/látni kéne, hogy tudjak rólad konkrét véleményt alkotni. (de ez egyik sem következik be :D )

2015. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert a lányoknak csak shoppingolni, körmöt lakkozni meg sütit sütni illene? :D Amióta létezik rockzene, vagy akár bármelyik más stílus, azóta hallgatják, sőt játsszák ugyanúgy nők is. Mint ahogy női foci is van, női kosárlabda, stb. Játszani meg mindenki szeret. A Monster pulcsi meg lassan inkább csajos, mint fiús... :D De évtizedek óta hordanak a lányok/nők is farmert, pólót, trikót, inget, stb... de az elmúlt években egyre nagyobb divat a "fiús" öltözködés. Tornacipő, deszkás cipő, XXL pulcsival, ésatöbbi.

Fiúsabb stílusú inkább az, aki rövidre vágatja a haját, abszolút nem sminkeli magát soha, és AXE-ot használ parfüm helyett. :D

2015. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas előny. :)
2015. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem bejön :D én is ilyen vagyok!:D 16/f
2015. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!