Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A kamasz lányom...

Mit tegyek? A kamasz lányom bejelentette, hogy komoly kapcsolata van egy másik lánnyal. A férjem nem fogadja el.

Figyelt kérdés
Felháborodott a férjem, s mindig ha szóba kerül a téma, veszekszünk. Szeretném kulturáltan megbeszélni vele, de mindig engem okol miatta, hogy túl liberális vagyok.
2015. dec. 9. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
a férjed hülye. ennyire nem szereti a lányotok, hogy ez gondot okoz neki? a lányotok boldogsága a legfontosabb és ezt kéne neki is szem előtt tartania.
2015. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

a férjednek nem lehet saját véleménye?

én se fogadnám el, hogy mai hóbort után menjen.

2015. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves a lány? Nem mindegy hogy 12 vagy 17.
2015. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
15 éves
2015. dec. 9. 20:48
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
15 évesen teljesen természetes dolog hogy párkapcsolata van.
2015. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
76%

Istenem... Ha komoly kapcsolata van egy lánnyal, azaz leszbikus, az nem egy hóbort. Nyilván nem olyan ostoba a lányod, hogy feszültséget szit egy,, hóbort" miatt.

Szerintem inkább a férjed van visszamaradva, ha nem tudja felfogni, hogy ez a hormonok miatt van. Ez egy viszonylag új dolog, amit el kell fogadni. Hiába tiltana meg hogy ne legyen vele, meg ne lánnyal legyen, mert ez kémia. Neki ez a természetes. Ne legyen már ennyire tudatlan. Régen az emberek a telefont meg a világítást meg mindenféle találmányt elleneztek mert féltek tőle.. Értesd meg vele

2015. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Az hogy 15 évesen komoly kapcsolata van az azért nem természetes. 15 évesen nagyon befolyásolhatók. Egyálatlán nem biztos, hogy leszbikus. Én a helyedben megnyugtatnám a férjem. Keresi az útját. Balszerencse hogy pont egy lány találta meg, de én ezt a dolgot még nem temetném. Inkább arra figyeljetek hogy ha ilyen korban tiltotok valamit nagyon csakazértis azt fogja tenni. Az sem kell ugyanakkor hogy helyeseljétek. El kell neki nyugodtan, higgadtan mondani, hogy megértitek őt ha tényleg úgy érzi hogy ennek így kell lennie, de azért nektek ehhez idő kell hogy feldolgozzátok. Azt biztosan ő is érzi hogy ez nem természetes dolog.Biztosítsátok arról hogy megértitek, de éreztessétek vele finoman hogy ez akkor sincsen rendjén. így aztán nem romlik meg a kapcsolatotok és ha tényleg leszbikus marad akkor addigra el fogjátok tudni ti is fogadni, ha meg rájön, hogy mégsem és én ennek látom nagyobb esélyét, akkor hálás lesz hogy nem bántottátok a botlása miatt és számíthatott rátok. Itt sajnos a férjed a kulcs, ő ronthatja el az egészet. :-(
2015. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Azért 15 évesen még nagyon gyerek,szerintem ez csak valami divat ilyen fiatalon még ki sem alakul 100%ra,hogy melyik nemhez vonzódik.
2015. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézze a jó oldalát: biztosan nem lesz terhes :-)))
2015. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
23%
Ez nem kamaszkorban dől el. Egyik ismerősöm 25 éves korában csalta meg a feleségét egy csávóval. Utána jött rá, hogy a saját neméhez vonzódik. Elmondta a feleségének, illetve a szüleinek. Azt nem tudom, hogy a felesége mit reagált, de azt tudom, hogy a szülei saját magukat hibáztatták. Az anyja könnyebben fogadta el, az apja már kevésbé. Igazából ő még mindíg nem fogadta el teljesen. Ebből csak azt akarom mondani, hogy ez nem feltétlen a kamaszkorban derül ki, de nyilván 15 évesen még semmiben sem biztosak a fiatalok, keresik az utat, de sokat számít a szülő is. Ha azt látja, hogy az apját mennyire zavarja, akkor el fog tőle távolodni, az pedig senkinek nem jó. Apunak kell valahogy lenyelnie a békát, és remélni, hogy idővel változni fog a helyzet.
2015. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!