Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A kamasz lányom...

Mit tegyek? A kamasz lányom bejelentette, hogy komoly kapcsolata van egy másik lánnyal. A férjem nem fogadja el.

Figyelt kérdés
Felháborodott a férjem, s mindig ha szóba kerül a téma, veszekszünk. Szeretném kulturáltan megbeszélni vele, de mindig engem okol miatta, hogy túl liberális vagyok.
2015. dec. 9. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Ne ítéljétek el, úgyse tudtok mit csinálni. Akár egy fázis, akár nem, ha a lányod szereti ezt a lányt, és boldog vele, hagyjátok õket. Lehet, nehéz elfogadni, de majd kiderül, hogy tényleg leszbikus-e. Addig meg had legyen boldog.
2015. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

A szexuális orientáció már sokszor kisgyermek korban eldől.

Az egyik barátnőm leszbikus. Kicsi korában is mindig a kislányokat nézte, sose értette a meséket a hercegről és a hercegnőről, mert ő maga mellé hercegnőt akart.

A társadalom nyomására tiniként volt egy pasija 1 évig, majd beleszeretett egy lányba végérvényesen, és rájött, hogy fiú iránt ilyet sosem érzett.

Azóta felnőtt nő, és még mindig leszbikus :)


Amúgy is, ha valaki divatból bi/leszbi, az nem fogja otthon bejelenteni, minek hozna ekkora bajt a saját fejére?

2015. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

én 14 évesen ugyanezt megcsináltam, mondjuk én biszexuális vagyok. akkor is ezt mondták, hogy majd elmúlik, stb... azóta két év telt el, még mindig hiányzik az a lány, és még mindig biszex vagyok, pont!


először is, amikor megbeszélnéd vele, akkor milyen ürügyeket hoz fel, hogy ezzel mi a baj? mert amúgy mindenre lehet választ találni, hogy ez mégis miért egy normális dolog. vagy győzd meg arról, hogy fogadja el, a lányod magánélete, az ő dolga. és nehéz, valóban, de ez még mindig nem egy deviáns, destruktív dolog.


egyébként nekem anyám az lerendezte azzal, hogy jólvan, de ő nem akar ezekről a dolgaimról tudni, apukámmal meg nem jött szóba, de múltkor amikor beszélgettünk, olyan homofób dolgokat mondtak, istenem :C pedig egyikük se az. Kitartást! :)

2015. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le a férjeddel, és mond meg neki, hogy a hisztizésétől még a lánya nem fogja megszeretni az ellenkező nemet. Már ha leszbikus egyáltalán, mert nem feltétlenül az. És ha az, azzal sincs semmi probléma.

Az a fontos, hogy a társ akit választ, azzal boldog legyen!!!!!

Vagy a mai szülők nem ezt kívánják a gyereküknek? Az jobb lenne a férjed szerint ha egy pasival járna a lánya aki felcsinálja majd elhagyja, vagy netalán veri? Vagy elvárná, hogy olyannal legyen együtt akit nem szeret? Az jobb lenne? Nem hiszem.

Hagyjátok békén, és majd alakul a dolog. Vagy rájön, hogy ez csak fellángolás, vagy valóban a nőket szereti (ezt a lányt), és lesz egy boldog kapcsolata.


A férjed viselkedése arra utal, hogy elég önző, begyöpösödött alak.


Még annyit, hogy végső soron úgy sem ő fogja eldönteni, hogy a lánya kit választ társának. Ha elutasító lesz, el fogja veszíteni, mert a lány lelép otthonról amint lehetősége lesz.

2015. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!