Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők/lányok, szerintetek ez...

Szülők/lányok, szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet az, hogy már régóta tervben volt, hogy az osztályunk együtt szilveszterezik, vagyis, mindenkinek persze képtelenség lett volna, hogy jó legyen az időpont, ezért nem teljes létszámmal lennénk. Egy darabig úgy volt, hogy senki szülei nem vállalják be, majd pár nappal ezelőtt Kiderült, hogy az egyik lány szülei megengedték, hogy odamenjünk. Én megkérdeztem a szüleimet, elmehetnék -e, mire nemet mondtak, azzal az indokkal, hogy a lány másik városban lakik, és hogy lesznek ott fiúk is. És a vicc az, hogy nyáron szintén volt egy ilyesmi "buli", oda pedig elengedtek. Utána mikor később még próbáltam meggyőzni őket, még mindig nemet mondtak, azzal az indokkal, hogy ez a lány "menő", mert bejár sokszor Budapestre, és ezért a szülei biztos nem lennének otthon (egyébként de), meg hogy mivel lesznek ott fiúk is, ezért biztos csinálnék olyan dolgokat velük, amiket ők nem szeretnének. Nos, én ezt megérteném, ha minden pénteken részegre innám magam, és az utcán mászkálnék, de az igazság az, hogy még sosem ittam, vagy cigiztem volna, még csak barátom sem volt. Ti mit gondoltok erről? Elengednétek?

Elnézést a helyesírási hibákért, és köszönöm, ha végigolvastad! :)

15/L


2015. dec. 30. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Igazából ige, elengednélek. Az én lányom még kicsi, de sokszor gondolkodtam már ilyesmin. Egyrészről nevelés kérdése ( ahogy írod ezzel nincs baj, bár alkalmanként nem fetrengésig bele férne a bulizás ) másrészről kölcsönös bizalom kell. A sok tiltásnak mindig a titkolózás, bujkálás, hazudozás a vége. Simán azt mondanám a lányomnak, hogy ok, elviszlek, mondod meddig tart akkorra megyek érted. Érezd jól magad. Normál esetben, ha egy tinit "Felnőttesen" kezelnek, akkor tudat alatt igyekszik megfelelni ennek.
2015. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
ez nevelés kérdése. nem bízik meg benned, azért nem enged el. én elengednélek, ha a lányom lennél.
2015. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég szigorú. Én ennyi idősen nem is kérdeztem, hogy mehetek-e szilveszterezni a barátaimmal, alap volt, hogy megyek.
2015. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én csak arra tudok gondolni hogy a saját nevelésében nem bízik. Aztán ahhoz mi köze hogy a fiúkkal mit csinálsz?
2015. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
én nem engednélek el,de én a nyárira sem engedtelek volna.
2015. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem elengedés kérdése.
2015. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg bátran a szüleidnek, hogy ha ennyire féltenek a fiúktól, akkor miért nem járatnak lányiskolába? A suliban is ott vannak ezek a fiúk, minden nap látod őket, mégsem dugni jársz az iskolába.
2015. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azokkal akik azt írják hogy nem engednének el. Nincs életük.
2015. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#4


Azért egy 15 éves kislány szüleinek egy kevéske köze azért mégis van hozzá, hogy mit csinál a kislányuk.

2015. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A társasági életébe ideális esetben nincs beleszólásuk.
2015. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!