Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim miért ioyen ostobák?

A szüleim miért ioyen ostobák?

Figyelt kérdés
14éves vagyok és az an,ám 9éves koromtól mindig elengedett valamerre bazzeg 9évesen beengedett a kocsmába szilvezserezni most meg 14 évesen nem enged sehova itthonogok ülni velük és bssakodni.tüzijátékra tegnap megkédeztrem ad-e pénzt erre nem kivel akarod elönién majdnem elsirtam magamat mert "kivel akarod ellöni" ugyhangzott nincsenek barátaid és tavaly is adott pénzt 10 ezret elötte 8at és évente mindig 2ezerelnadot többetn mostmeg menyi kll hát nem tudom kapsz háromezret de anyu tavaly 10ezret addtál áá biztos hogy nem.apám is egy következetlen poccs egyszer megengedi hogy bemenjek utcai cipövel w tiszta házba máskor meg tiszta kosz. Mindig nés ne menj be mégnagyobb koszt csinálni majd kint kevezsedna cipöd és ö meg bemegy cipövel.
2015. dec. 31. 08:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

biztos,hogy elcsesztek valamit,ha egy ilyen kis nyikhajt sikerult nevelniuk.

a kettesnek: ez ne tartson vissza a gyerekvállalástól!

Ha egy gyerekkel normálisan foglalkoznak,a em lesz ilyen.Ne a lumpen proletár rétegbl indulj ki!

2015. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
bocsi, négyesnek,nem a kettesnek:)
2015. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam ilyen, de nagyon bírom ezt a stílust. Pláne, hogy mindannyian haraptok rá. Én veled vagyok kérdező!


Mert egy 9 éves kislánnyal még semmit nem csinálnak a kocsmába, de egy 14 éves már megmozgatja a fantáziájukat.

Szerintem ezek csak ürügyek, szimplán nincs elég pénz vagy nem akarnak adni.

2015. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
lehet megbánták hogy gyereket vállaltak. Egyébként meg nem csodálom hogy vernek,ha így viselkedsz.
2015. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13as köszi de ammugy fiú vagyok demazért értem
2015. dec. 31. 16:00
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Miután sikerült megfejtenem mi a retket próbáltál leírni elmondhatom hogy a szüleid csak azért ostobák mert azt hitték belőled valaha is normális ember lehet.
2016. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással én se engednélek el sehova.:D
2016. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!