Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lett a fiammal? Reggel...

Mi lett a fiammal? Reggel festett körmökkel jött haza.

Figyelt kérdés
Számomra egyáltalán nem vicces az ilyen, még szilveszterkor sem. Az még elfogadom, hogy kamaszodik, nem fogad szót, vagy a tanulás erőltetve megy csak, de ez a köröm festés már sok számomra. Nem hiszem, hogy egy fiúnak kell az ilyen.
2016. jan. 1. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
most miért kell ennyire kiakadni, biztos csak poén volt
2016. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Akkor nem a fiaddal van gond, hanem a barátnőjével..
2016. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer megcsinálja, az nem para. Majd akkor aggódnék, ha minden héten hazajönne úgy és nem sima pl. színtelen lakkos vagy fekete körmökkel, hanem bugyirózsaszínnel és fent is hagyná. Egyébként én is festettem ki többször a barátomat, volt már rajta, rúzs, lakk, szemfesték, a szempillaspirált is ki akarta próbálni, de elvettem tőle mielőtt kiszúrta volna a szemét. :D

25/L

2016. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, itt valaki elvesztett egy fogadást :D


Tavaly osztályfőnöki órán 2fiú osztálytársam tartott beszámolót a szépségápolásról (nem, nem írtam félre), és az egyik nagyon durva sötét rúzst kent a szájára :D Rohadtnnagy poén, volt, még, a tanár, is, röhögött :D


14/L

2016. jan. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én anno, mikor körmös suliba jártam, a pasimon gyakoroltam a lakkozást. Nem lett tőle meleg. :D
2016. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!