Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a 12-13 éves lányotok (vagy még fiatalabb) előállna azzal, hogy gyantázni vagy epilálni szeretné a lábát, karját, akármijét?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 12:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Hátha van és látszik akkor akkor természetesen csinálja csak, tudom milyen érzés mikor csúfolnak érte.

Sőt, ha lenne zsebpénze ezt nem abból kellene fizetnie, akármilyen módszerrel szeretné mert ez nem "extra luxus" hanem női szükséglet.

2016. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés, de azért megválaszolom.


Én ugyan nem vagyok szülő, de kb 11 és fél éves voltam, amikor gyantázni kezdtem. Egy ideig bosszankodtam, hogy milyen ronda meg zavaró, én nem mertem anyukámnak szólni, de aztán mondtam neki és azt mondta, hogy elvisz engem is a kozmetikushoz. Fekete és viszonylag erősebb szőröm van, eléggé látszott és zavart. Eleinte csak a hónaljamon gyantáztak, majd a lábamon és 13 évesen a szemöldökömnél is, de csak a felesleges szálakat, nem elvékonyítottam. Én elmondanám neki a lehetőségeket, tudnivalókat a szőrtelenítésről és ha tényleg zavarja meg kell, akkor elvinném gyantáztatni. Ma már szinte minden gyereknek le van szedve a lábáról, hónaljàról a szőr.

2016. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!