Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebben az esős, rossz időben...

Ebben az esős, rossz időben mit csináltok 1,5-2 éves gyerkőcötökkel egész nap? Kimentek, vagy a 4 fal között próbáljátok átvészelni?

Figyelt kérdés
Az én lányomnak nagyon kéne, hogy levezesse valahol az energiáját, ezért is szoktunk minden nap játszótérre menni. Eddig nem is volt gond, de ma először nem tudom mit kezdjünk magunkkal... Ötletek?

2013. szept. 14. 16:50
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
100%
Esetleg ha Badapestiek vagytok akkor az Elevenparkba mehetnétek. 2 éves korig ingyenes,szülőnek 1000 ft a beugró.Mi ma csak vásárolni mentünk ki,mert kicsit folyik az orra,az apjának is.Itt játszanak épp formabedobóst.
2013. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uzsi után, jól felöltöztünk és lementünk a játszótérre egy fél órát, az eső épp nem esett. Így rohangáltunk egyet, homokozni, csúszdázni nem engedtem, így is minden pocsolyát megtalált :)
2013. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel egyedül nevelem és kutyánk is van, így a legzordabb időben is muszáj legalább reggel-este lemenni sétálni.

Jól felöltöztetem.

Ha nagyon extrém az idő (pl. tél van, hatalmas hóesés erős jeges széllel), akkor felkötöm a hátamra és úgy szaladunk le 15-20 percre.

2013. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Mi játszóházba megyünk vagy ma pl nagybevásárolni voltunk, eléggé lefáradt :-)
2013. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!