Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti beszéltetek a...

Anyukák! Ti beszéltetek a gyereketekkel a saját "piszkos dolgaitokról? "

Figyelt kérdés
Nincs gyerekem, még egy darabig nem is szeretnénk, szóval a kérdés elméleti. Az vetődött fel bennem, hogy ha a gyerekem elér egy bizonyos kort, amikor már pasizik/csajozik és beszélgetünk erről a témáról, akkor vajon meséljek-e arról, én hogyan éltem meg ezeket? Gondolok itt arra, hogy sokszor hibáztam én is. Belebonyolódtam nem korrekt kapcsolatokba. Volt hogy megcsaltam valakit, volt hogy engem csaltak meg. Volt hogy szerető státuszban voltam, vagy nem voltam szerelmes de mégis belebonyolódtam. Ezeket érdemes átbeszélni a gyerekkel, hogy ilyenkor az ember min megy keresztül és miért nem helyes ezt tenni? Vagy az ember maradjon meg "szent" szülőnek?
2016. márc. 8. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2es vok

Jaaa hát nekem a "piszkos"dolog az a szex :-D


De ha tinikori hülyeségekről van szó akkor én anno mértékkel osztottam mez anyammal kicsit tartottam tőle h korlatozz majd ezek miatt

De nem igy volt szerencsére jó baratnőként elmesélte h bizony o is volt olyan helyzetbe, omnantól már nem féltem de már akkor.fontos volt a bizalom felé

Ezt a lányommal is közöltem h a bizalom fontos és ha valami van akkor első körbe nekem mondja el átrágjuk magunkat rajta h mi legyen ... Eddig ez jol müködik remélem késöbb is majd

2016. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anya, de ha a gyerekem kamasz lenne elmondanam neki, ha nem is mernoki reszleteseggel a tortenteket. Szerintem kell ennyi bizalom Anya-Gyerek kozott.
2016. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem is nyíltan kell ezekről beszélni, felvilágosítani a dolgokról. Én örülök ,hogy anya elmondta az ilyeneket, igenis kiváncsi vagyok rá, miért lenne ez nekem kellemetlen.

Nagyon sokan viszont elég prűden állnak hozzá, nem beszélnek ilyenről a gyerekeikről és olyan szinten nincsenek képben az emberek...Van olyan barátnőm aki életében nem volt nőgyógyásznál és annyira lazán kezeli, konkrétan bárkivel lefekszik és nem is fél a kockázatoktól.., mert az anya eléggé visszafogott és nem mondd el neki semmit .

Sokan annyira nincsenek tisztában pl a méhnyakrák okairól, a fiúknak is ezeket tudnia kellene :/

2016. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha olyan közeli "barátnős" viszonyban lesztek, ahol mindent meg lehet beszélni. Így te is fogod tudni, mikor van olyan élethelyzetben, amikor kell a példád, hogy tudjon belőle tanulni. De szerintem csak akkor, ha az adott élethelyzete igényli, hogy tanítani tudd a tapasztalataid által. Én is így fogom. ;)
2017. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!