Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a fene lehet velem vagy ez...

Mi a fene lehet velem vagy ez lenne a depresszió vagy csak simán meghülyültem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok vagyis ma lettem az és olyan szar hangulatban vagyok napok óta. Ma a barátaim végig viccelődve poénkodtak velem ami már nekem picit sok volt meg minden de ezt mondtam is neki. Bocsánatot kértem. Megbántottam egy osztálytársam akit nem szerettem volna mert tök jó fej volt velem. Mostanában nem járok szórakozni mikor megyek akkor se érzem jól magam vagy simán szar a buli vagy bevonzom a depis embereket és velük depizek. Továbbá félek emberek közé menni a külsőm miatt 160cm és 86kg vagyok. Nem igazán alakult még ki "normális" párkapcsolatom bár voltak próbálkozások. Ez is zavar olyan szeretetet hiányom van már mintha értitek. Meg itt ez az érettségi is jó tanuló vagyok olyan 4,5 körüli. Viszont egyáltalán nem tudom mit kezdjek magammal. Nem vonzanak egy jó 2 hónapja a könyvek 0.5 oldalnál nem tudok többet olvasni. Nem tudom mi a fene van a jegyeim nem romlottak de akkor is csak azt csinálom meg ami muszáj. Hát az álmom az hogy jogász legyek viszont oda csak fizetősre vennének fel és tartok tőle hogy ki buknék és nem szeretnék ennyi pénzt kockára tenni. Félek a tanulástól. Így inkább gépészmérnök leszek viszont ettől jobban is tartok mert az ugye elég pasis szakma meg hát egy ilyen lányhoz mit szólnának. Meg az egy másik dolog hogy rengeteg ideik kamu profillal chat-eltem egy oldalon azonban ezt a hétvégén kitálaltam és abbahagytam. Elmondtam hogy kamus vagyok minden... Ez lehet ilyen rossz hatással rám?

Szóval tiszta hülye vagyok mit csináljak szerintetek?

18/L


2016. ápr. 18. 16:22
 1/2 anonim válasza:
15%
18 éves lány vagy, vagyis ma lettél az, és olyan szar hangulatban vagy napok óta. Ma a barátaid végig viccelődve poénkodtak veled, ami már neked picit sok volt, meg minden, de ezt mondtad is nekik. Bocsánatot kértél. Megbántottad egy osztálytársad, akit nem szerettél volna, mert tök jó fej volt veled. Mostanában nem jársz szórakozni, mikor mész, akkor se érzed jól magad, vagy simán szar a buli, vagy bevonzod a depis embereket és velük depizel. Továbbá félsz emberek közé menni a külsőd miatt, 160 cm és 86 kg vagy. Nem igazán alakult még ki "normális" párkapcsolatod, bár voltak próbálkozások. Ez is zavar, olyan szeretethiányod van már. Meg itt ez az érettségi is, jó tanuló vagy, olyan 4,5 körüli. Viszont egyáltalán nem tudod, mit kezdjél magaddal. Nem vonzanak egy jó 2 hónapja a könyvek, 0.5 oldalnál nem tudsz többet olvasni. Nem tudod, mi a fene van, a jegyeid nem romlottak, de akkor is csak azt csinálod, meg amit muszáj. Hát az álmod az, hogy jogász legyél, viszont oda csak fizetősre vennének fel és tartasz tőle, hogy kibuknál és nem szeretnél ennyi pénzt kockára tenni. Félsz a tanulástól. Így inkább gépészmérnök leszel, viszont ettől jobban is tartasz, mert az ugye elég pasis szakma meg hát egy ilyen lányhoz mit szólnának. Meg az egy másik dolog, hogy rengeteg ideig kamu profillal chateltél egy oldalon, azonban ezt a hétvégén kitálaltad és abbahagytad. Elmondtad, hogy kamus vagy, minden... Ez lehet ilyen rossz hatással rád.
2016. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetes hogy zavar a hazugságod
2016. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!