Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lopáson kaptam a fiam. Mit...

Lopáson kaptam a fiam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éves és a 14 éves barátja javaslatára, ötletére megloptak lényegében minket, és a szomszédban apámat. Mindent megkapnak, amit elloptak is csak kérniük kellett volna.

Sok hazudozás után derült ki az igazság. Nem tudom mi tévő legyek. Nyilván megbeszéltük, és a büntetést is megkapta, de mi lesz így belőle. Hol rontottam el?



2016. jún. 5. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Sajnos" nem ér majd rá züllött alakokkal lógni.....
2016. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kösz, azt hiszem tényleg le fogom választani a másik srácról, na meg annyi szabadideje sem lesz. Most pl egy füzetet kell teleírnia azzal, hogy nem lopok, nem hazudok, aztán majd meglátom mi lesz. Nem gondolnám, hogy egy 14 éves kölök miatt el kellene költöznöm, de azt biztos megértetem a gyerekkel, hogy nem jó barát az ilyen.
2016. jún. 6. 20:08
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A Vekerdy-nek van valami cikke a lapással kapcsolatban, szaladj be egy könyveboltba és áttudod ott futni.
2016. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem a 14 éves kölök miatt kellene, hanem amiatt, hogy a gyereked ne magányosan töltse minden idejét... nyilván azért ment a 14 éves után, mert nincs ott más. Így a sulis barátaival sincs közös élménye semmi, unatkozik... egy ilyen idős srácnak már kell a társaság. Vagy akkor suliváltás egy közelebbibe, ha van.
2016. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!