Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom depressziósan viselkedi...

Lányom depressziósan viselkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lányom most ballagott 8.-ból. Ballagás óta depressziós a hangulata. Reggeltől estig zenét hallgat, amit az egyik fiú hallgatott (szerelmes abba a fiúba).

Szerette az iskolát, viszont csak 1 évig járt oda, sok mindenkivel jóba volt de nem kötött nagyobb barátságokat. Reggeltől estig arról a fiúról beszél illetve az osztályfőnökről. Költözni készülünk és oda szeretne suliba járni ahova az a fiú (ő koleszos lesz és abban a városban van az iskola ahova költöznénk). Probáltam kimozdìtani a lakásból de nem szeretne sehova se menni. Pár napja elutaztunk egyik ismerősünkhöz de akkor is depressziós volt

Mit tegyek? Vagy majd elmúlik?


2016. jún. 22. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy csak szomorú és feszült, vagy tényleg depressziós. ajánlom a pszichológust, ha tényleg depressziós akkor jobb idejében kideríteni és kezelni.
2016. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú, vissza szeretne menni a suliba és eléggé feszült úgy vettem észre
2016. jún. 22. 19:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha jól èrtem akkor nem nagyon érdekli a fiút. Innentől pedig szó sincs depresszióról, mert okkal van rossz kedve.
2016. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Iskolába jóba voltak a fiúval illetve beszéltek pár szót Facebookon ballagás óta.
2016. jún. 22. 22:07
 5/17 A kérdező kommentje:
A lányom nagyon szerelmes. A fiú határozott személyiség, a lányom csendes, visszahúzodó szóval nem tudom lesz-e köztük valami
2016. jún. 22. 22:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem érdemes aggódni. Majd elmúlik.
2016. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
ez nem depresszió,csak tiniszerelem:) elmúlik.
2016. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy nem abba az iskolába megy ahova a fiú. Így hamar talál másikat.
2016. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Csak folyamatosan fülhallgató a fülében és alig figyel.

De lehet abba a suliba fog járni, a héten érdeklődök hogy van-e hely. Az osztályfőnök is azt mondta hogy legalább nem szakadnak el egymástól mert nagyon jóba voltak

2016. jún. 23. 13:04
 10/17 anonim válasza:
100%
Legalább észrevetted :) Én a felvételi időszakban lettem az, illetve a megírás után :'( minden éjjel sírtam, este zenét hallgattam végig:( bejöttek egyszer a szobámba mikor sírtam, de csak beszélt tovább valamiről amíg letöröltem a könnyeimet, mert nem érdekelte (senkit sem)... szerencsére kezdett elmúlni, de máig utálom magam egy kicsit mindig mikor tükörbe nézek... hosszú story... szerintem beszéld meg vele... hogy mit is érez igazán és hogy ez a fájdalom majd elmúlik :'(
2016. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!