Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek bennem van a hiba?

Mit tegyek bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
En 13L vagyok anya 48, anya semmit se csinal otthon csak facezik meg jatszik... En ra szolok h takaritson ossze mert tanulnom kell a nagy bolgozatra es monta h nm ő dolga takaritsak ossze ugy is ritkan takaritok de ő semmit se csinal csak foz...(nagyon ritkan) ma folhovtam ot es mondtam neki h beszeljen az osztajfonokkel mert ossze tortek a telom (az iskola bufebe dolgozik) es mondta h ne idegesitsem ezzel oldjam meg magam mert nm erdekli h mi tortenik velem,ha raszolok h pl takaritson mosogasson tegyen el maga utan mindett akkor altalaba mindig sir mert nem az "en dolgom" de agy anyanak nm az a dolga h mosson fozzon takaritson? Meg tegnap megvert mert nm tudtam a kabatjan folhuzni a zibzart}(nm tom h kell irrni) na ez mormalis? Mit csinaljak?mar ha hozzaszolok is ideges
2016. márc. 18. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"de agy anyanak nm az a dolga h mosson fozzon takaritson?"


Hát nem. Nem csodálom, hogy bedepizett egy ilyen demotiváló családi környezetben.

2016. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az a baj kicsi lány hogy nem veszed észre hogy mi mindent meg tett érted az anyád. Mivel gondolom te is Facebook-ozol és játszol ezért csak azt látod hogy ő is. De ezek mellett persze dolgozik, főz. És hidd el ha nem lenne akkor fel sem tünne hogy neked kell takarítani főzni tanulás mellett vagy éppen éjszakai műszakban dolgozni, hogy túl éld a holnapokat is. Anno én is csak azt láttam hogy haza megyek és anyum csak játszik és Facebookozik. Én is igy ki voltam akadva. De már 2 éve énnekem kell mindent megcsinálni. És elhiheted hogy aranyéleted van amíg 13 éves vagy. Szóval nyugodtan menj haza tkaríts egy kicsit és tanulj.
2016. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

De, egy anyának az a dolga, hogy törődjön a gyerekével, amit megszült. Nem lenne probléma, ha egyedül élne és úgy lenne mocsok körülötte, de ha vkinek iskolás gyereke van, akkor teremtse már meg a körülményeket h a gyerek nyugodtan tudja végezni a tanulmányait.

Az apád ilyenkor mit csinál?

2016. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
35%

nyugodtan végezni a tanulmányait akkor is tudja ha besegít otthon...

régen se volt az hogy haza ért a gyerek és jol van drágám menj tanulni. kérsz valamit. majd én mindent elintézek. hanem haza mentünk segítettünk a ház körüli tenni valókban tanultunk és még a barátainkra is volt idő

2016. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

#1 #2


ti is biztos ilyen jó nagy lusta disznók vagytok,csak azért véditek az anyját


az anya meg az apa dolga az,hogy felnevelje a gyerekeit, vezesse a háztartást, főzzön,mosson,takarítson is, a gyereknek meg az a dolga,hogy ha majd felnőnek,és saját családjuk lesz,akkor ugyanígy felelősségteljesen neveljék fel a gyerekeiket


Kérdező, a saját szobádban tarts rendet,mosogass el magad után,pakold el a saját cuccaidat és tanulj, néha segíts be többel is,mondjuk porszívózd fel a lakást, moss fel,de ne csinálj meg mindent anyád helyett

2016. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
ja,csak régen kicsit mások voltak az elvárások az iskolában is...anyám tanár létére ki van akadva,hogy mennyi baromságot le kell adnia órán,hogy így a normális általános iskolások azt se tudják,hova kapjanak,mert nem általános iskolásoknak kéne azt leadni tananyagként
2016. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
38%
Édeslányom! Nem csak facebookozok... Irány tanulni... Ma nincs vacsora....!!!!!!!!!!!!!
2016. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
#4 Nem tudom te h nőttél fel, de nálam igenis az volt, h ha hazaértem az iskolából, akkor elsősorban mehettem tanulni. Aztán, ha a tanulás után volt időm, akkor segitettem anyuéknak. Ráadásul még vacsorát is kaptam, mily hihetetlen...
2016. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat szobam dajnos nincs es facem se en vagy a tesom fozunk (neha anya) a tesom mosogat es igen ne aggogyatok minden nap felporszivozok 😘
2016. márc. 18. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:

anyád nem házartási cseléd az a minimum hogy a tesodal beszáltok a fözésbe a takaritásba a házartás a tini gyerek dolga nem a kenyérkeresé

nyilván sok problémája van a meloban, az anyagiakkal ettől ideges

probálj meg vele elmeni sétálni, túrázatok a mozgás segit levezetni a stresszt

2016. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!