Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hiba volt elengedn...

Szerintetek hiba volt elengedni/pénzt adni a 18 éves lányomnak? Ozora fesztiválra megy

Figyelt kérdés

a bérlet nagyrészét az ösztöndíjából fizeti, de adtam bele pénzt, plusz költőpénzt is adok még.

A barátjával meg a barátaival megy...

Sok ismerősöm azt mondja, hogy felelőtlen szülő vagyok..


2016. júl. 20. 17:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha van esze akkor nem fog drogozni, ha meg hülye akkor így járt.
2016. júl. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Most olvastam hogy engedélyezték utónévként az Ozorát. Ha drogosan felcsinálják meg is van oldva a név kérdés:_D
2016. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Csak az idióták drogoznak.
2016. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, igen, mar voltam ott, igaz, csak kb. mafel napot. A nagymamam ozorai, szoval csak beleztunk. De ez nem most volt, hanem meg a durvulos idoszakban, amikor tenyleg tobb drog volt. A velemenyem akkor is az, hogy ha drogozni akar akkor fog, barhol is legyen.
2016. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Drogért nem kell semmi gagyi fesztiválra menni.
2016. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
51%
Igaz hogy az ozora tényleg főleg a drogokról szól,de szerintem nem volt felelőtlenség elengedni.Mert egy 18 éves ha annyira akar engedély,és pénz beli segítség nélkül is el fog menni maximum előre gyűjtöget még hozzá pénzt, és hazudik hogy hova megy,vagy ha nem akkor meg haragszik amiért ki kellett hagynia.Egy "gyereknél" tiltással csak azt lehet elérni hogy hazudni fog,de így legalább meg van az őszinteség a szülők felé és tudtok róla hol van.Az ismerősök akik felelőtlenségnek gondolják valószínűleg még nem voltak ilyen helyzetben,vagy az is lehet hogy szinte semmit nem tudnak arról hogy a gyerekük mit csinál, és hova megy.
2016. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Igen, a most a Soundon drogtól meghalt fiatal szülei is biztosan úgy gondolják mint az utolsó...
2016. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
A soundos lány túl sok vizet ivott.
2016. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A drog miatt
2016. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
akármelyik másik fesztiválon lenne rá esély hogy nem drogozik :D de pont az Ozora... :D
2016. aug. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!