Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok ha a 15 éves...

Ti mit szólnátok ha a 15 éves lányotok elmondaná nektek hogy cigarettázik? Jövő nyáron leszek 16

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 21:22
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
fiatal felnőttek. igen. nem tinik. 20 éves koromtól én is cikinek találtam, mikor emiatt nem vettek fel dolgozni sehova. De addig tetszik vagy nem, menő a tinédzserek körében.
2016. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Én csak 25 vagyok, nincs gyerekem. Nekem az egész családom dohányzik, és pont ez volt az ok arra, hogy én ne. 15 évesen már bőven szánalmasnak tartottam őket, és mindenkit, aki görcsösen függött egy egyébként káros és drága dologtól. Az emberek teljesen idegbetegek lesznek, ha megmondod nekik, hogy a dohányzás káros, egyből jönnek a jól felépített beszédekkel és érvekkel, hogy miért nem gáz a dohányzás. Ezt a jelenséget amúgy kognitív disszonanciának hívják, amikor ők is tudják, hogy nem jó, és valahogy mégis próbálják magukat meggyőzni az ellenkezőjéről.


Én amúgy sajnos láttam tüdőrákos embert is, ez még önmagában is elég sokkoló lett volna. Jó tudom ez is mindig csak "másokkal történik meg", de ha te haldokolsz, te éled át a kemo poklát akkor nem fog vigasztalni, hogy pont te vagy az a "más". És egyébként 18 éves volt... Nem kell hozzá öregnek sem lenni, hogy rákos legyél.


A te döntésed mit csinálsz. De szerintem ez nem igaz, hogy valaki 15 évesen nem képes racionálisan gondolkozni. Maximum nem akar.

2016. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Kedves 24-es: az, hogy nem ment át a célzott válaszom (és nem "humorom"), az nem engem minősít, sajnálom. Sok-sok válasz érkezett, mégsem vette senki magára rajtad kívül, szerintem érthető volt.

Ismerem a 15 éveseket, pontosan ezért írtam így meg a válaszomat.

De nem vitatkozom, felesleges.

2016. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést hogy itt el kezdjetek belém kötni csak annyit akartam megtudni hogy hogyan regalnatok nem azt kell ide írni hogy te nyomorék még csak 15 éves vagy.menjel játszótér re meg stb....és képzeld el a barátom igen is igényes...... mi bajotok van azzal hogy én hogyan teszem tönkre magamat?!

Arra szeretnék kérni mindenkit hogy itt ennyi volt senki semmit ne írjon ide/üzenetbe kosziszialeheteltakarodni

2016. aug. 3. 18:33
 35/51 anonim ***** válasza:
Rendben. Csak majd ne sajnáltasd magad hogy "jaaaaj tüdőrákos vagyok mit csináljak"
2016. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon függ a genetikától hogy valaki tüdő bajos e lesz. Nagyapám most 87éves és 80évesen műtötték tüdőrák miatt,pedig 12éves kora óta cigizett, van olyan aki 3év múlva meg is hal de van ilyen is hogy csak 70év múlva lesz baja.
2016. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon meg fogod bánni hogy cigizel
2016. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Látom vannak olyanok akik nem tudnak olvasni akkor most megint leírom tudom hogy milyen negativitáai vannak a cigarettának.....és nem fogom itt, se sehol verni magam ha valami bajom lesz miatta....ha cigarettázok ha nem akkor is meghalok had éljek úgy ahogy akarok!!!

Kösziszileheteltakarodni

2016. aug. 4. 12:35
 39/51 anonim ***** válasza:
93%
Rémisztően gyerekes és buta vagy.
2016. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
95%
Olyan ostoba vagy hogy elmehetnél szerepelni a Nyalóvilágba.
2016. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!