Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Tudják, hogy nem vagyok már szűz, de most 2 hónapja új barátom lett és nem fogadják el, hogy szinte azonnal lefeküdtem vele, nem akarják, hogy lefeküdjek vele (korainak tartják), együttaludni meg végképp nem. Ezt mind úgy, hogy az előző barátomnál szinte már ott éltem. Azért esik rosszul, mert nekem meg szükségem van a kapcsolataimon belül az ilyen intim, meghitt pillanatokra is. A szüleim pedig nem értenek egyet vele, hogy ilyen hamar adom magam, mert szerintük ront az értékemen. Pedig értelmesen indokoltam, hogy nekem nem kell olyan pár, aki ez alapján ítél, de a szexet fontosnak tartom felmérni és persze nem vonom meg magamtól és a páromtól sem, ha nem látom értelmét. Védekezek, terhesség esetére van tervem, úgyhogy nem értem mi a baj. Vagyis de, az a gond, hogy eltérnek az erkölcsi normáink és szeretnék az enyémet befolyásolni, amit világosan meg is mondtam, hogy nem lehetséges. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Kifejezetten zavaró, mert tudom, hogy nálam nem azon múlik egy kapcsolat minősége, hogy mit mikor engedek.
2016. aug. 1. 23:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy?
2016. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%
Ha 18 alatt vagy, akkor megértem őket, én sem örülnék. Ha 18 felett vagy, akkor neked adok igazat. Szerintem viszont nem fogod tudni meggyőzni őket.
2016. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy?
2016. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
Ha elmúltál 15 éves akkor már nem szólnék bele. Ez teljesen normális dolog, fiatal vagy ki kell élvezni, persze azzal én sem értek eggyet hogy ha valaki minden éjszaka mással fekszik le fiatalon, de te nem vagy ilyen szóval ez teljesen normális. Ha elmúltál 18 éves akkor már nem is szólhatnak bele az életedbe.
2016. aug. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Nekem az a furcsa az egészben, hogy ilyen korban mit akarnak nevelni? Főleg egy olyan akaratos, öntörvényű emberen, mint én. Tudják jól, hogy csak kicsesznek velem jelen helyzetben. A nézeteimre nem tudnak hatni és ezt világosan megmondtam nekik, hogy meg sem kell próbálni, felesleges erőfeszítés. De még csak egy retek ribizli sem vagyok, ezelőtt 2 barátom volt, a legutóbbi ráadásul majdnem 4 éves kapcsolat volt. Egyértelmű, hogy jelenleg sem szexpartnert, hanem társat keresek...
2016. aug. 2. 04:23
 6/34 anonim ***** válasza:
34%
Mi a terved terhesség esetére?
2016. aug. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia en 16 es fel voltam mikor elveszitettem de mar azert jocskan egyutt voltam az akkori baratommal. Ra egy evre szakitottunk. Ujra ram talalt a szerelem es edesanyam ellenezte. Nem hagyta, hogy jojjon hozzank, azt se h nalunk aludjon pedig mar 17 es fel voltam. Kb heti egyszer talalkozhattam vele hivatalosam paro orara. Persze maskor is megoldottuk. A poen, hogy batyam beszelt vele, hogy nem vagyok 5 eves (ekkor mar betoltottem a 18-at) es tobb mint 5 honap jaras utan engedte meg, hogy nagyon nagyon ritkan nalunk aludjon, de ekkor meg en nem aludthattam naluk. Nagyon sok veszekedesen mentunk at, ami majdnem tonkre is tette a kapcsolatunkat. Azota mar persze eltelt 2 ev es jol megvagyunk es edesanyam is elfogadja de nem
2016. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Amúgy itt most lassan ki a kérdező?... A tervem az én dolgom, de a szüleim egyetértenek vele.
2016. aug. 2. 08:33
 9/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt egyszeru. Sztem tarts ki es probalj meg veluk beszelni, hogy ez igy nem megy es hogy orokre nem tilthatja meg, hogy egyutt aludjatok. (Bocsi elbb velezlenul elkuldtem es a vege lemaradt 😃)
2016. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%
Hát én se örülnék neki ha a lányom könnyűvérű lenne...
2016. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!