Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányom rendszeresen...

A 13 éves lányom rendszeresen kitalál valami "szülőpukkasztót", piercing, smink, hajfestés, színes köröm, feketében járás, koncertre akar menni. Mit lenne érdemes tennem, hogy egy határt megtartson?

Figyelt kérdés
Egy részét meg is engedném, de nem tudom, hogy akkor nem talál-e ki valami újabbat. Attól félek, ha engedek neki valamiben, mást talál ki, hogy a határokat feszegesse, és engem kikészítsen.
2008. szept. 30. 16:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
21%
Kikapcsolod a netet, es elkezdesz gyereket nevelni. Talan igy 13 eves kor fele meg nem kestel el teljesen. Talan.
2015. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Fogadd el így, vagány és kész!

És azért talál ki mindig újabb dolgokat, mert dicsérésre éhezik!

Amúgy még mindig jobb ez, mintha drogozna....

2018. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem az idén már 23 éves lányt nem kell félteni, biztos elfogadta már az anyukája, hogy olyan, amilyen :D
2018. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!