Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Nektek is rosszul esne?

Szülők! Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Anyukàm nèhány ève halt meg ès most az apukàmmal èlek! Jòl kijövünk mindent megbeszèlünk, ő nagyon jò fej! Viszont a női dolgaim gondolok itt a menstruàciòra meg mi egyèbre a nagynènèmmel beszèlem meg! Mikor megtudta kiakadt, hogy mièrt èrzem ùgy, hogy hozzà ilyenèrt nem tudok fordulni meg stb...szerintetek is hozzà kellett volna? Nagyon megsajnàltam, mert tènyleg nagyon igyekszik ès nem akarom, hogy azt gondolja nem bìzom benne...14L

#harag #szülő #bizalom #Apa lànya kapcsolat #beszèlgetèsek
2016. aug. 22. 23:36
 1/8 H_Vivien ***** válasza:
81%

Igen Hozzá. Én az apukámnak mondtam el annó először, hogy megjött, pedig szerencsére van anyukám.

Kérj Tőle bocsánatot, mondd el Neki, hogy nem bizalmatlanság csak nem akartad esetleg kellemetlen helyzetbe hozni. Mondd el Neki, hogy ha Ő ezt természetesnek kezeli ezentúl Vele beszéled meg ezeket is. Szerintem csak érzékeltetni akarja, hogy mindenben Melletted áll és nem akarja, hogy azt hidd van, amit nem tudsz megbeszélni Vele.

Szerintem továbbra is megbeszélheted a Nagynénéddel, hiszen Ő nő, jobban át tudja érezni a dolgokat, de elmondhatod Apudnak is, hiszen Ő meg férfi, más szemszögből látja ugyanazokat.

Szerintem nem lesz gond, beszélj Vele :)

2016. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Tiszteletre méltó apukád van, hogy ennyire nyitott. Szerintem a "kiakadt" nem is jó szó, inkább meglepődött, hogy ilyen téren nem igazán érezted úgy, hogy számíthatnál rá. Ezentúl hozzá is fordulhatsz nyugodt szívvel.
2016. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem gondolom, hogy apád kiakadása jogos lenne. Nyilván tudja, hogy a nők menstruálnak, de a részleteket, melyik betét, tampon jobb és ezer más kérdésre csak olyan tud válaszolni, aki már menstruált. És gondolom az első hüvelygombádat se apáddal kellene megbeszélned. Vannak női dolgok és ezt jobb nőkkel megbeszélni. Apád helyében direkt megkértem volna erre egy nőrokont, akihez fordulhatsz ilyesmivel.
2016. aug. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyen dolgokat jobb egy másik nővel megbeszélni, akkor is ha anyukád már nem él.
2016. aug. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, ezen miért akadt ki a faterod. Ő nem nő, nem tud ebben releváns választ adni. Azért próbáld meg megbeszélni vele. Esetleg kérd meg, hogy ajánljon neked egy jó tampon/betétmárkát :D
2016. aug. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Valahol ertem, hogy rosszul esik neki, viszont a te oldalad is jogos. Sok lany szornyen cikinek erzi az ilyesmi temak megbeszeleset, gyakran meg az anyukajaval is, nemhogy egy ferfival. Szoval mindkettotoknek igaza van egy kicsit. De igy, hogy feny derult a nagy igazsagra, szerintem nyugodtan fordulhatsz apukadhoz is, hiszen ezek szerint neki ez nem ego, szivesen segit.
2016. aug. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Ma sikerült apuval tisztáznunk a dolgokat! Elmondtam neki, hogy bízom benne és tudom, hogy bármi más problémával tudok és hozzá is fogok fordulni, viszont ezt a témát elég cikinek érzem egy férfival megbeszélni.

Végül ő is bocsánatot kért, mert szerinte is túlreagálta a dolgot és elmondta, hogy azért is büszke rám, mert legalább valakihez fordultam a problémáimmal.

Most úgy beszéltük meg, hogy bármi további kérdésem vagy problémám lesz a nagynénémhez fordulok ilyen témában, viszont majd ő is tud róla :)

Tényleg köszönöm a válaszokat!!

2016. aug. 23. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem én is a nagynénimmel beszélném meg a helyedben.

Mondd el apukádnak,hogy nem az van,hogy nem bízol benne,hanem,hogy egy lány jobban el tudja mondani ezt egy nőnek és vannak olyan dolgok (mint pl.a menstruáció) amit egy csak két nő tud igazán jól átbeszélni és hogy ebben a helyzetben egy nő tud igazán jó tanácsokat adni.

Szerintem meg fogja érteni,de ez csak az én véleményem:)

2016. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!