Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves egyetemista lánynak...

18 éves egyetemista lánynak szerintetek sok/kevés ennyi zsebpénz?

Figyelt kérdés

attól függően, hogy épp, mennyit tudunk adni a férjemmel, általában 3500-6000 ft-ot kap 1 hétre.

ebben benne van H-P az ebédje vagy uzsonna, illetve ha heti 1x elmegy valahova a barátaival. persze mondjuk havi 1x ha valami kérése van, nagyobb koncertre vagy valami, akkor arra is kap külön.


2016. szept. 17. 10:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem havi adagban kellene megkapnia ezt az összeget, hogy megtanulja beosztani. Gondolom veletek él, és otthonról is tudna vinni ételt. Akkor ez elég.
2016. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem semennyi. Egy egyetemistanak mar illene legalabb a zsebpenzet megkeresni.
2016. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
19%
En soha nem kaptam semmire ha kajara kolti az mas
2016. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

Biztos lesz, aki kevesli meg olyan is, aki sokallja.

Engem csak annyival tudtak segíteni (azon felül, hogy otthon laktam), hogy a helyi bérletemet (~3-4 e) állták. Minden mást (ruha, jegyzetek, szórakozás) az ösztöndíjamból finanszíroztam. Ahhoz képest sok.

Csoporttársaim nálam átlagban jóval többet kaptak, de volt aki annyit se.


Egyébként tényleg jobb lenne egyben.

2016. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
orvosi egyetemre jár, szóval amellett nem igazán tud dolgozni...
2016. szept. 17. 11:11
 6/30 anonim ***** válasza:
24%

"orvosi egyetemre jár, szóval amellett nem igazán tud dolgozni..."


A tescos penztarosok legalabb 10%-a orvosi egyetemre jar.

2016. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6-os: te aztán biztosan tudod, hogy mennyi szabadideje van valakinek az orvosi mellett..
2016. szept. 17. 11:18
 8/30 anonim ***** válasza:
26%

Ha letámadod a válaszolókat, akkor szerintem felesleges volt feltenni a kérdést is.


Amúgy is az a kérdés, hogy ez nektek sok-e? Vagy hogy a lányotoknak kevés-e?

Ha ennyit tudtok adni, akkor megtettél minden tőled telhetőt, és a lányod dolga, hogy fedezze azt, ami még hiányzik. Pl. nyáron dolgozhat(ott volna), simán megkeresi három hónap alatt azt, amit ti tudok adni egy szemeszter alatt zsebpénznek.


Esetleg közösen oldjátok meg úgy, hogy otthonról visz kaját, ha épp kevesebbet tudtok adni neki, akkor kajára már nem kell (annyit) költenie.


Egyébként bocs, de ha a lányodnak van ideje arra, hogy koncertre járjon, akkor lehet, hogy lenne ideje munkát vállalni is.

Pl. én hoszteszkedtem meg egy call centerben dolgoztam, volt mikor munka közben is tanultam, és az tény, hogy még elvétve sem jutottam el koncertekre.

2016. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

minden nap, minden szabadidejében tanul. most az a baj, hogy 2 hónapban 1x elengedem szórakozni?

ez nem valami kamu szak, ahol be se kell járni..

2016. szept. 17. 11:36
 10/30 anonim ***** válasza:
29%

"most az a baj, hogy 2 hónapban 1x elengedem szórakozni?" <-> "illetve ha heti 1x elmegy valahova a barátaival." + havi 1 koncert.


Minek hazudsz ha valaszt varsz a kerdesre?

2016. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!