Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves egyetemista lánynak...

18 éves egyetemista lánynak szerintetek sok/kevés ennyi zsebpénz?

Figyelt kérdés

attól függően, hogy épp, mennyit tudunk adni a férjemmel, általában 3500-6000 ft-ot kap 1 hétre.

ebben benne van H-P az ebédje vagy uzsonna, illetve ha heti 1x elmegy valahova a barátaival. persze mondjuk havi 1x ha valami kérése van, nagyobb koncertre vagy valami, akkor arra is kap külön.


2016. szept. 17. 10:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező a bátyám az orvosin tanul, én 2 joghallgató vagyok. Pontosan tudom mennyif kell tanulni egy orvosin és inkább had ne ecseteljem.:D Bátyám a 4-5os vizsgáival van elárulom nem azért mert 3 órát alszik a nap többi idejében meg tanul. Az orvosi messze nem a legnehezebb.

Én jogon vagyok. Ez se sétagalopp de boztos van ennél nehezebb is.:)

Hidd el ha el akarna elmenne dolgozni teszem hozzá . Ha tesóm el tudott menni az orvosi mellett én meg a jog mellett ne mondd hogy a lányod nem. De ha ennyire sokat kell tanulnia megbocsáss nem odavaló. Nem kell hogy büdös legyen a munka meg lehet ezt oldani ha akarja

2016. szept. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogok főiskola mellett dolgozni, ebben biztos vagyok. 3500 forint egy hétre elég kevés. 6000 szerintem elég.
2016. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Majd egyszer kedves diakok ott ultok a munkafelvetelin ahogy en ulok.

Es nezem a cv hmm semmi diakmunka extra nyelvvizsga onkentesmunka tanuloegyesulet vezetese sport ?

Aha mar latom apuci anyuci kenyezetett gyereke vagy.

Akkor hogy fogod birni a munkat ha meg soha nem dolgoztal ?

Az ilyen cv feretoljuk nem kell nem elso valasztas.

Inakab azt valasztjuk aki csoron estin levelezon munka mellett tanult abban van kitartas szorgalom akarat es kuzdoszellem.

2016. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
49%
Még mázli utolsó, hogy jó helyeket azt nézik ki mennyire alkalmas az adott pozícióra, és nem azt, hogy mennyire király burger sütögetésben vagy polc pakolásban. =D Hányinger ez a "dögöljön meg mindenki akinek kicsit is jobban megy" hozzáállás. Tipikus suttyó magyar.
2016. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

Suttyo ? Lehet de igy mukodik az igazi felnott vilag.

Ket iskolabol kikerulo kozul a hambi sutot veszik fel mert o tudja milyen az igazi felnottek vilaga.

Nalunk meg se hivjak azt aki nem onkenteskedett min egy evet valahol.

Ez van munkaado valogat

2016. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére az én szakmámban máshogy működik. Nem az alapján válogatnak hogy mennyi időt szúrtam el az életemből feleslegesen.
2016. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Munkatapasztalat es onkentesmunka soha nem felesleges.
2016. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is szamit es hasznos ha lepontozol de majd meglatod
2016. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%
Ha ilyen hülyeségekre pazarolnám az időmet akkor esélyem se lenne bármit elérni az életben.
2016. szept. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, szerintem kevés. De ez egyén kérdése.
2016. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!