Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Erőltessem, hogy hordja? Vagy...

Erőltessem, hogy hordja? Vagy majd ő eldönti?

Figyelt kérdés

10 éves a lányom, és nő a cicije. Pólón keresztül már látszik. Én ilyenkor már kellemetlenül éreztem magam, mikor tesire kellett átöltözni. Vettem neki toppokat, olyat, mint a sportmelltartó, aranyosak, tetszik neki. Mégsem hordja.

Nem akarom megkérdezni, hogy nem kínos e neki, mert akkor magába beszéli, hogy igenis kínos. Ő ilyen típus. Mondjam neki, hogy hordja, vagy bízzam rá, majd ő tudja, hogy mit akar?


2016. szept. 21. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még csak ő hordanà az osztályban, es pont az lenne a számára kellemetlen. Szerintem ezt bízd rá. Jó, hogy vettél topot, hamarosan biztosan hordani is fogja, ha lesz még két -három másik lány is az osztályban, akinek van.
2016. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem akarja ne erőltesd. 1 éven belül biztos hordani fogja. Csak most még lehet hogy ciki neki mert csak ő hordana egyedül az osztályban.
2016. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Majd hordja ha akarja.

Én 28 vagyok,csak akkor hordok melltartót ha nagyon muszáj,azaz dolgozni. De simán utcára soha,utálom.

2016. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Az én lányom is 10 éves, most kapott ő is pár darabot....nem hordja, de majd ha akarja, felveszi. Nyugi! :-)
2016. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
A nagynéném 70 éves, orvos, és soha életében nem hordott melltartót, nem is volt neki mert utálta. Kombinet hordott.
2016. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak felvetettem a témát a boltban mikor ruhát vásároltam neki, meg is mutattam miről lenne szó, de az első reakciója az volt hogy "Mi? Fúúújjj! Nem kell!" Rá 1 hónapra odajött hozzám hogy "Anya akkor veszünk olyan toppot?" :D a színét is ő választotta, így lett egy fehér, egy világoskék meg egy halvány rózsaszín. A boltos tiltakozása után elbeszélgettünk a témával kapcsolatban, aztán hagytam hogy beérjen a dolog. Erőltetni nem erőltettem volna.
2016. szept. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor kivárok. ;-)
2016. szept. 22. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is szólni fog (vagy csak majd elkezdi hordani) ha kialakul az igénye rá.

10 évesen azért nem hordja, mert senki más, és még nem kapott egy beszólást sem a fiú osztálytársaktól :D Majd eljön ennek is az ideje, és akkor kérni sem kell :)

2016. szept. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó szülő vagy, hogy gondolsz erre a dologra saját magadtól, rengeteg olyat láttam itt, hogy 12-13 éves lánynak nem akarja engedni a konzervatív szülő a toppot/melltartót, és emiatt cikizik a kislányt az iskolában.

Lehet, hogy még egyenlőre azért nem hordja, mert kényelmetlen neki, nem szokott hozzá az érzéshez, hogy ilyesmit viseljen.

Szerintem ne hozd szóba a dolgot, majd ha igénye van rá, hordja.

Sokkal könnyebb így neki, hogy ott a lehetőség rá. :)

2016. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A melltartó nem azért kell, hogy ne látsszon a melled, hanem hogy tartsa, mikor már súlyosabb.

Vettél neki, tedd be a szekrényébe, és ha akarja, majd fölveszi.

Én nem hordtam, míg terhes nem lettem. Nem is volt, akkor vettem az elsőt. A próbafülkében mutatta meg egy kedves hölgy, hogyan kell bekapcsolni. Szerencsémre akkor még voltak többszemélyes fülkék.

2016. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!