Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek a 13...

Szülők! Megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy tangát hordjon?

Figyelt kérdés

13 éves lányom ma azzal állt elő,hogy ő tangabugyit szeretne hordani,mert egy fellépés alkalmával kötelező volt azt viselniük,és számára ez sokkal kényelmesebb,mint a sima bugyi.

Ti megengednétek neki,vagy sem?


2016. okt. 1. 15:44
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
72%

Én megengedném neki,hiszen 13 évesen nem kislány már,főleg ha az a kényelmes neki..

Egy bugyin semmi nem múlik ;)

32N

2016. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%

De, múlik. Az egészsége. Sporthoz, tánchoz még inkább nem ajánlott.

A balettdresszek, ahogy a tornadresszek sem, soha nem lesznek tangafazonúak.

2016. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
én kb. ennyi idős voltam, mikor anyu vett nekem, pedig nem az a húdelaza anyuka volt. 1-2db-ot szerintem vegyél neki, de nem kell, hogy mindennapos viselete legyen
2016. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem árt veke senkinek.
2016. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
Én kb.14 évesen zsebpénzemből vettem,mert anyumtól nem mertem kérni. Látta mikor mosott,utána már vásárlásnál csak olyat vettünk. Divat volt és nekem is kényelmesebb,szűk nadrág alatt nem ütött át az a 2 nagyibugyis csík oldalt,jobban éreztem magam benne. Viszont 1-2 éve már kényelmetlennek érzem,úgyhogy le is cseréltem őket más fazonra. A lényeg nyugodtan vegyél neki,ha abban érzi jól magát ☺
2016. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Megengedném, de azért elmondanám, hogy nem a legegészségesebb viselet. Meg persze, hogy ne minden nap ezt viselje, hanem felváltva hordja a sima bugyival.
2016. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem befolyásol semmit sem ez. De iphone-t ne vegyél neki...
2016. okt. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
69%
ha ez kényelmes neki, természetesen. és egyáltalán nem ártalmas az egészségre mint az itt és máshol sokan állítják. humbug.
2016. nov. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyan bugyi mint a hagyományos. 50 éves vagyok, csak pamut tangát hordok mert sokkal kényelmesebb. Soha semmi bajom vem volt tőle, semmilyen egészségügyi problémát nem okozott. Feleslegesen riogatnak ilyesmivel azok, akiknek nem szimpatikus. Igaza van a lányodnak,nem csúszkál, nem vág be, tényleg sokkal jobb tánchoz, baletthoz és hétköznap is. A méretválasztásra figyelni kell, ne legyen kicsi.
2016. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen megengedném.

Amugy szerintem örülj hogy megkérdezete.

Én nem kérdeztem mentem és vettem.

2016. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!