Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek a 13...

Szülők! Megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy tangát hordjon?

Figyelt kérdés

13 éves lányom ma azzal állt elő,hogy ő tangabugyit szeretne hordani,mert egy fellépés alkalmával kötelező volt azt viselniük,és számára ez sokkal kényelmesebb,mint a sima bugyi.

Ti megengednétek neki,vagy sem?


2016. okt. 1. 15:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%

Ne papoljatok a tanga mellett, igenis sok rossz egeszsegugyi hatasa lehet. A vegbeltajrol surlodassal atviheti a huvelybemenethez a bakteriumokat es kapsz egy szuper felszallo fertozest. Plusz szepen kidorzsoli az erzekeny bőrt. Pedofil allat aki a gyereket fellepes miatt tangara kotelezi. Amugy sem egeszseges ilyenben sportolni. Ha alkalmakra kell pl egy szűk ruha aka akkor ertheto. De igenis lehet igenyes franciabugyit hordani, tiszta pamutbol.

Egyebkent az elvarasok miatt is mondhatja azt hogy kenyelmesebb, hiszen nag,on sok tini akar tetszelegni. Emlekszem annak idejen is a "menő" lanyok hordtak tangat java részt, akik mar pasiztak.

Nem akarok senkitegbantani, de egy 13 evesnek nincs szuksege tangara. Az enyem is normalt vagy franciat fog hordani, ugyanis en fel fogom vilagositani mindenrol, legyen az egeszsegugyi jellegu mint ez a tanga, szexualitas es vedekezes, menstruacio, szőrtelenítés, vagy csak egy egyszerű sminkelés ha odaig jutunk. Szeretnem ha a gyerek mindent megosztana velem, es a kovetkezetes nevelesnek ez a hozadeka.


Egyebkent ha annyira hajthatatlan vegyel neki, a te lanyod, en csak elmondtam a velemennyel.


Üdv egy Eü-s :)

2017. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Telefonrol irtam, azert van benne ennyi hiba
2017. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Azért remélem, hogy a 13éves lányom (majd ha lesz) lesz anyira talpra esett,hogy tud majd magának bugyit venni.

Én is tudtam...

2017. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem megengedném. Ki a franc fogja nézni ebben a korban, hogy milyen bugyit visel?
2018. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
13 evesen valiszinuleg bem lesz bemi kapcsolata senkivel mivel ezt rajta kivul senki sem latja igen de egy annyi idos lany szamara nem elonyos de meg nem is kenyelmes de ha akarja akkor igen termeszetesen majd a sajat karan megtanulja hogy meg nem beki valo
2020. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!