Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miert hordanak ilyenkor...

Miert hordanak ilyenkor harisnyat?

Figyelt kérdés
Tegnap atjottek a fiam baratai. Futes van nalunk, ezert levettek a nadragjukat, es harisnya volt rajtuk. Azt hittem azt csak telen hordjak a minuszokban. Amugy 11 evesek.

2016. okt. 12. 08:29
1 2
 11/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
97%

Sportolóknál alsó ruházatnak ismerik, felnőtt meglett férfiak is hordhatják. Mondjuk a férjem biciklivel jár dolgozni, és 5-7 fokban már eléggé tud fázni egy szál farmerban :) Most mindegy, hogy harisnya, jéger vagy aláöltözet. Nem tartom cikinek, ha egy fiú, kamasz vagy férfi alsó melegítő réteget hord, azt már annál inkább, hogy leveszik vendégségben a gatyót, és ott szambáznak harisnyában. Akkor vegyék le szép diszkréten a harisnyát, és vegyék vissza a nadrágot, szerintem tőlük már megkívánná az illem.

Reggel 5 fok van, sok helyen fagy. Ilyenkor én szülőként is nyugodtabban engedném el reggel a gyereket melegebben, rétegesebben öltözködve, de azért meghagynám neki, hogy tesióra után ne vegye vissza, mert a suliban és délután hazafelé már nem fog kelleni.

2016. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem ciki! Föleg ha fázosak! Nekem 2 éves a lányom és bizony harisnyát kap már pár napja!
2016. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
A férjem 30 és már egy pár napja vesz alsógatyát (cicanaci, jégeralsó, akármi) a farmer alá, mert gyalog jár dolgozni, melóban is hideg helyen van, elfér. Minek fagyoskodjon? Pont leszarom ki mit gondol. Ha a fiam fázna rá is adnék (adok is, de ő még pici)
2016. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%
Egy kétéves meg egy kamasz miért ugyanaz a kategória? Keresztfiam 12 éves, semmi sem tudná rávenni a harisnyanadrág viselésére.
2016. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem fázik akkor nincs is evvel gond, de ha fázik és nagymenősködni akar azért nem vesz fel semmit nadrág alá, az már az ő hülyesége!
2016. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az a furcsa, ha valaki egy harisnyán értetlenkedik.

Miért baj, ha hideg miatt harisnyát hordanak 11 éves gyerekek? Ők még közel sem felnőttek, a harisnya meg épp ezért van, nem zavar járás közben, nem gyűrődik, líg--lóg össze-vissza mint a jégeralsó, védi a lábfejet is.

Én mindig harisnyát hordtam gyerekként és felnőttként is, szerintem az a ciki, aki ezzel foglalkozik.

Felnőttek is húznak harisnyát, vagy leggingst, a férfiasság nem ezen áll vagy bukik, pláne gyerek korban.

2016. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
lehet nincs vastagabb, vagy enyhén bélelt nadrágjuk. az alá nem kéne harisnya.
2016. okt. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
92%

Rajtam is van harisnyanadrág, 50DEN vastag.

Most vesztettem el a bal lábam és tök jól melegen tartja a csonkot.

2016. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A párom 24 éves pasi, és télen bezony harisnyát hord a nadrág alá, mivel előfordul, hogy kint, vagy fűtetlen csarnokban dolgozik. Pont nem ettől lesz nőies, vagy meleg, vagy ciki, vagy anyám kínja.

Aki fázik, az felöltözik. Mi ebben a fura???

2016. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!