Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nemetorszagban es ausztriaban...

Nemetorszagban es ausztriaban tenyleg hordanak a fiuk is harisnyat? Es tenyleg lehet kapni a boltokban?

Figyelt kérdés
Nem noi nylon harisnyakra gondolok, hanem vastag telire.

2014. szept. 1. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
En mar 5 eve jarok ausztriaba suliba, de meg egy himnemun sem lattam eddig harisnyat. Amugy ezt honnan hallottad? En csakis arra tudok gondolni, hogy arrol a vekony alsooltozekrol van szo, amit sieleskor vesznek a sigatya ala.
2014. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 savanyújóska ***** válasza:
Azt peniglen jégeralsónak hívják, és most is egy olyanban ülök a gép előtt. Szerintem az ideális alulöltözék, ha fázol, mégsem harisnya, de elég vékony, hogy ne zavarjon.
2014. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
britek is. longjohnnak hívják, és gyakori.
2014. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en Magyarorszagon is vettem fel pl. korcsolyazashoz, szankozashoz. Magyarorszagon is lehet kapni.
2014. szept. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És, nálunk is lehet férfi nejlonharisnyát is kapni, nagy dolog pláne nadrág alatt , én idehaza lakom és hordok harisnyát, nem csak télen, hanem egész évben nylont,úgy is hogy látszódik a lábamon, ami vastagabb 40-50 denest, nálunk is árulnak vastag és vékony harisnyát is férfiba.
2014. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Engem kimondottan telre erdekelne vastagabb :)
2014. szept. 2. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudom, szerintem sok országba hordanak, nem nagy dolog, harisnya jobb is mint az egyéb rucik, ha jó a méret és kényelmes, nadrág alatt nem látszik. Én télen alulra veszek nylont, felülre mikroszálasat, ilyenkor csak vékonyat.
2014. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni itthon is. Ha meg fel akarod venni hosszú nadrág alá mikor fázol, ne is gondolkodj rajta, hogy felvedd e. Vedd fel és kész, úgyse látja senki.
2014. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De rövidnadrággal se rossz én imádom :)
2014. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!