Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák. Ti megengednétek ezt...

Anyukák. Ti megengednétek ezt a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Együtt szeretnék aludni a barátommal.Jó tanuló vagyok,megbízható féléve vagyunk együtt.Nagyon szeretem.Nem szexelni akarok.
2016. nov. 12. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
54%

47-es:

Tényleg!:D


Szóval Kérdező

Lehet mégsem tudsz helyesen írni:)


És inkább készülj,mert holnap suli van és ne a felnőttekkel vitatkozz

2016. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne neked álljon feljebb, eleve korai 13 évesen az is, hogy barátod van. Az meg kész röhej, hogy együtt akarsz aludni vele, nem tudom milyen válaszokat vártál. A válaszolóknak meg igazuk van, hiába nem tetszenek válaszok, ez az igazság. Nem azt mondom, hogy ne érdekeljenek a fiúk, szódával még az is elmegy, hogy pasid, de az ott alvást majd évek múlva. Ne akarj tini ribi lenni, akiket már 12-13 évesen kilyukasztanak és aztán nem bírnak leállni, összefekszenek mindenkivel. Lehet, hogy te nem akarsz semmit, de ha odakerülnétek hidd el, hogy lenne ott minden.
2016. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
59%

52-es válaszoló:

Teljes mértékben igazad van!

2016. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
85%

53-as válaszoló: Köszönöm! :D


Amúgy nem akarom védeni a kérdezőt, de cseppet sem értem a válaszadókat. Van egy kérdés, melyben az áll, hogy egy 16 éves fiú együtt jár egy lánnyal, aki 13 éves és a szülők megengedték, hogy együtt aludjanak, de a szexet szigorúan megtiltották nekik, azonban nem tartották be az ígéretüket, lefeküdtek egymással, ez persze kiderült és a srác be van parázva, mert a barátnője apja megakarja verni és az ő saját anyja meg haragszik rá. Viszont ott olyan válaszok születtek, hogy nem értik miért kell ezen kiakadni, természetesen dolog és a szülőket lehordták begyöpösödött ...-nak. És hogy attól, hogy a szülők begyöpösödöttek, attól a gyerekek még igenis jól érezhetik magukat meg hogy legalább élvezettel érezhették egymást...

Szóval ott jóformán a szülők a k***gök, mert nem engedik a kis taknyosokat szexelni, itt meg a szidás van ezerrel, hasonló szitura. Nem értem mi van itt emberek...


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem engedném.

1. Nem ismerlek, de ha az anyád lennék, akkor (remélem) tudnám, hogy hazudsz-e, amikor azt mondod, hogy "nem akarok szexelni". Ha hazudnál, akkor azért nem.

2. Ha tudnám, hogy nem hazudsz, akkor meg azért nem, mert a barátodnak nem hinnék, amikor azt mondja, hogy "nem akarok szexelni".

2016. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy nem engedném.Nem vagyok egy szigorú anyuka, de azért ez már sok.
2016. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
39%
Sajnálom anyádékat. Gyereket vártak erre egy ilyen rib.ncot kaptak.
2016. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
46%

#57-es:

:D

2016. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
81%

Lehet,hogy te nem akarsz szexelni

De szerintem egy fiúnak nem abból áll egy este a barátnőjével,hogy megnéznek egy filmet,aztán dumálnak és utána lefekszenek aludni

Az ő tervei között szex is van

Aztán meg sírsz itt nekünk,hogy terhes lettél

2016. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
0%

Jó kérdés, hogy megengedném-e... ha abból indulok ki, hogy 13 évesen milyen iszonyat erős vágyak voltak bennem, akkor azt mondom, igen... de ha azt nézem, hogy 14 alatt bizony kőkeményen felelősségre vonják a szülőt (gyámügy, stb!) ha kiderül... akkor viszont nem.

Úgy gondolom, várj a 14. születésnapodig.

2016. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!