Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Kamaszok! Mi a...

Anyukák! Kamaszok! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 14:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy totál értelmetlen a kérdésed.
2016. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Úgy veszem észre,hogy a fiatalok nem mernek óvszert venni,kérni.Ez ugyan így van a terhességi tesztel,síkosítóval és társaival.

Arra gondoltam,hogy ha a gyerekeim nagyobbak lesznek,lehet ők sem mernének venni ilyen dolgokat.Ezért szeretnék majd egy fiókot vagy dobozt kialakítani amiben van pár doboz óvszer, terhességi teszt és talán 72 órás tabletta. Persze megnézném a lejárati idejüket és ami lejárt azt cserélném. Szabad felhasználású lenne.

Ti mit gondoltok erről,mit lehetne még belerakni egy ilyen dobozba,vagy fiókba és hol kellene tárolni? Esetleg van ötletetek ilyenekhez? Mesélnétek,hogy ti kamaszok hogyan viszonyultok ezekhez,anyukák ti adtatok a gyereketeknek ilyeneket? Minden fajta vélemény , tanács érdekel!

Ui.: véletlenül elküldtem a kérdést ezért írtam kommentbe

2016. nov. 13. 14:26
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem lenne hulyeseg. De az is egy megoldas lenne, ha kellokeppen fel lennenek vilagositva a dolgokrol. Akkor nem ereznek cikinek ezeket a dolgokat. En, mint kamasz (18 mar lassan), sosem ereztem gaznak. Baratnoimnek is en vettem meg a terhessegi tesztet, gumiovszert 14-15 evesen is.
2016. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én sem éreztem cikinek egyáltalán amikor fiatalabb voltam.

Fel vannak kellőképp világosítva már most.

14-15 évesek (lány és fiú),de nem szeretném,ha azért nem védekezne,mert nem mer venni,mert azon gondolkozik mit gondolhatnak róla,mennyire gáz ilyesmik.

2016. nov. 13. 14:36
 5/26 anonim válasza:
90%
Nekem nagyon jól esne ha anyukám is így csinálna. Szerintem jó ötlet 17l
2016. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
72 órás tablettát nem raknék bele, mert nem cukorka, hanem komoly következményekkel járó gyógyszer. (Azt sem szeretném, hogy más gyógyszereket szedjenek a tudtom nélkül.) Természetesen ha kell, megkapja, és olyan viszonyt szeretnék velük kialakítani, hogy azt kérni se legyen ciki. A többivel egyetértek.
2016. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Elég szomorú lennék, hogy olyan gyereket neveltem, akinek 13-15 évesen óveszerre és hasonlókre van szüksége.
2016. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem érdemesebb lenne kellőképpen felvilágosítani és lazán kezelni ezeket a dolgokat, hogy tudjon hozzád fordulni, ha gondja van.

Terhességi teszt: én is éltem nemi életet kamaszként, de sosem kellett, mert védekeztem mindig rendesen.

72 órás tabletta: csak receptre adják ki. Ha SOS szükséges ráér az illető akkor elmenni az orvoshoz. Nem hiszem, hogy olyan hosszú lenne a lejárati ideje.

Gumi: ok, ez jó ötlet lehet, de szerintem egy drogériában nem ciki megvenni, az önkiszolgáló. Patikában sosem vettem még. Ha ciki a gyereknek egy drogériában megvenni, szerintem még cikibbnek fogja tekinteni, hogy az anyja által vett gumit kicseni a fiókból.

2016. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
7-es, ne haragudj de az ilyen szülök gyerekei élnek suttyomban, titokban nemi életet. Szerintem jobb segíteni őket, hogy merjenek kihez fordulni és biztonságosan szexeljenek, ha szexelnek.
2016. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9%
Nem mind él suttyomban nemi életet. Szerencsére nem mindenki lánya ribi.
2016. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!