Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Kamaszok! Mi a...

Anyukák! Kamaszok! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 14:19
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Én kamasz vagyok szerintem jó ötlet.Bár lehet hogy a felhasználója gyerekesnek érzi magát ettől.Ha meg nem mer óvszert venni akkot vegyen mellé egy szülinapi üdvözlő kártyát.A boltosnak meg mi köze van hozzá?

15/F

2016. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a gyerekeidet, hogyan reagálnának rá, mernék-e használni. Nekem volt olyan kapcsolatom anyukámmal, hogy ha lett volna "gumifiók" akkor használatba vettem volna. De azzal sem volt problémám, hogy megvegyem, se a síkosítót, se az óvszert soha, pedig gyakran én vettem meg úton a barátomhoz, egyszerűbb volt. :)


A 72 órás szerintem se kéne bele, hiszen az egy komoly és nagyon erős gyógyszer. Ha olyan a kapcsolatod velük, mint gondolom, szólni fognak, ha kiszakadt a gumi.


A terhességi teszt és síkosító szerintem tök jó mellé, mindenképp víz alapú legyen az utóbbi. Mi butusok voltunk és a másik fajtát használtuk gumival, elég rossz érzés volt, plusz a gumi is kiszakadt... :)


Arról meg, hogy riba nc, aki 15 évesen szexel, az a véleményem, hogy "riba nc" valaki nem attól lesz, ha késznek érzi magát egy ilyen lépésre valakivel, akiben 100%-osan megbízik, plusz mindketten akarják és tudják mit csinálnak. Van, aki érettebb, van aki nem, én sokáig vártam vele és örülök neki. De engem az se érdekel, ha valaki minden este más férfial fekszik le, nem az én dolgom, amíg nem én vagyok az. :)

2016. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam már itt gyikon egy kérdés alatt, hogy egy anyuka írta, hogy náluk ez a rendszer van, gondolom neked is onnan jött az ötlet. :D


Amúgy szerintem nem rossz, bár én sajnálnám előre feleslegesen megvenni úgy, hogy esetleg nem használják. Viszont ha kérik, akkor megvenném nekik, de már alapból tényleg az lenne a jó, ha felfognák, hogy ez nem ciki, mert tényleg sokan annak gondolják, lányok főként.

2016. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%
ha elég tökös csinálni, legyen tökös, megvenni :D
2016. nov. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Hiába a felvilágosítás, attól az ember még nem lesz bátrabb vagy kevésbé szégyenlős. Ráadásul a bizalmat is nagyon meg tudja hálálni a gyerek.
2016. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én még nem csinálok ilyet, de nekem jól esne, ha anyukám később kialakítana egy dobozt .Mindenképpen azt sugallja hogy bízol benne, megérted, rád számíthat.
2016. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!