Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha nem tudtok tisztességesen...

Ha nem tudtok tisztességesen felkészülni egy dolgozatra, akkor bementek és megírjátok vagy pedig otthon maradtok, felkészültök és később megírjátok? Szülők ti meg szoktátok ezt engedni?

Figyelt kérdés
Jó tanuló vagyok, jó jegyeim vannak, szorgalmas vagyok és rendesen szoktam tanulni, viszont most nem tudtam rendesen felkészülni egy számonkérésre. A múlt héten is rengeteget kellett tanulnom (dolgozatok, felelések, beadandók) és emellett még más elfoglaltságom is volt, a hétvégén is végig tanultam mert ezen a héten is csomó mindenből írunk és amiből tudtam, hogy sokat kell majd készülnöm azt már most elkezdtem, viszont egy holnapi dolgozatra nem maradt időm. Konkrétan semmit nem tudok belőle. A szüleim megengedték, hogy itthon maradjak és leigazolják a napot. A holnapi dolgozatokat majd a következő órák valamelyikén meg fogják velem íratni, addigra erre az egyre is fel tudok készülni normálisan és semmilyen fontos dologról nem maradok le holnap (a jegyzeteket el tudom kérni). Egy egyes nyilván nem lenne a világ vége, de azért nem lenne könnyű kijavítani és nagyon szégyellném magam miatta. Így tudok majd szerezni egy jobb jegyet, viszont olyan hülyén érzem magam mert ez mégsem egy fair dolog. Ti mit gondoltok erről?
2016. dec. 11. 20:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%
Nekem alapból nem túl jó a közérzetem, és ha valami fontos dolgozatra nem tanultam, rájátszok a rosszullétemre és otthonmaradok. Ez úgy 2 havonta pár nap. 15/L
2016. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem azokkal szemben nem fair,akik bemennek.

Mi tori orakra rendszeresen csak 10en jarunk be a 20 emberbol(csoportbontas). Minden oran van elsopados,a tanar valaszt illetve sorsol 3 vagy 4 embert. A folytonos hianyzok tehat velunk jol kiszurnak,mert nekunk minden heten irnunk kell. Ha neha elokerulnek,persze semmit nem tudnak. Elit gimnazium,kettannyelvu tagozat...

Persze ha most az egyszer fordul elo,akkor nem veszes. Velem is volt mar,hogy nem tudtam felkeszulni nyomos okok miatt,bar en bementem es megbeszeltem a tanarral a dolgot.

2016. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha a szülő nem engedi akkor ott már nagy baj van.
2016. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nálunk volt olyan, hogy az osztállyal színházba mentünk csütörtök este, aminek az időpontja már 2 hete megvolt. Erre a tanár azon a héten közli, hogy akkor ő pénteken óriástöri tzt írat. Megkértük, hogy tegye át mert színházba megyünk ami 11ig tart, a délután sem játszott jó pár embernél, mert 4ig fakt volt elég sok embernek, utána meg ugye színház. Mondta, hogy tanuljunk a héten előre, de az sem játszott, mivel pont ilyen félév vége előtti hét volt és minden tanárra rájött a tz írathatnék. Erre másnap a 21 emberből 6 ember ment be. Ezt mondjuk mi már tudtuk, mert színház előtt megbeszéltük, hogy akkor holnap inkább nem megyünk be. Ráadásul szinte mindenki szerzett orvosi igazolást, pedig az összes tanár rudta, hogy miért hiányzott az osztály nagy része. :D
2016. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!