Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lánynak kötelező...

14 éves lánynak kötelező elmondani a szüleinek, hogy a lányokat szereti?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem kötelező, az érzelmekről meg pláne senkinek nem kell beszámolni, az csak magára az egyénre tartozik.
2016. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, ám én örülnék, ha a lányommal olyan lenne a kapcsolatom, hogy ezt megosztaná velem. Mivel totál elfogadom ezt a dolgot, remélem ha így alakul, nem érzi majd úgy, hogy titkolóznia kell előttem, sem az apja előtt.


Te a 14 éves lány vagy? Nem szeretnéd megosztani a szüleiddel, vagy félsz a vallomástól?

2016. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
14 évesen még ne szeress senkit. Az iskolával, jövőd megalapozásával foglalkozz. Ráérsz felnőttként foglalkozni a szexuális dolgokkal. Addig még úgyis sokat változol. Nem hiszed el, de kislány vagy. Majd 10 év múlva nézd vissza a fényképeidet.
2016. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó, 14 évesen igenis már mindenki tudja, melyik nemet találja vonzónak.

Az, hogy az ember még saját maga előtt sem meri felvállalni önmagát, nem segíti a szexuális identitás fejlődését.

Semmi sem kötelező, Kérdező. Viszont előbb-utóbb nyilván el kell majd mondanod ezt a szüleidnek. Iszonyatos lehet a családon belül is hazugságban, titkolózásban élni.

2016. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezőnek nem kötelező.

Te tudod hogy készen állsz-e elmondani, és hogy valószínűleg jól reagálnak-e.

Ami fontos, hogy ne siesd el. Én ezt rontottam el amikor közöltem hogy a lányokat is szeretem, rosszul választottam pillanatot mert kibukott belőlem. Gondold végig előbb hogy mit fogsz mondani és hogy reagálhatnak rá.

Ha meg nem szeretnéd elmondani, ne tedd. Vagy várj vele pár évet. 18L

2016. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt se kötelező elmondani, ha a Józsi vagy a Peti tetszik. Magánügy, senkinek semmi köze hozzá.
2016. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mansour ***** válasza:
39%

Nagyon-nagyon gáz, hogy valaki 14 évesen kijelenti, hogy a saját neméhez vonzódik, és a válaszolók ezt kész tényként elfogadják, fel sem merül bennük, hogy ezt a dolgot azért tisztázni kellene. Oké, írta valaki, hogy ehhez még kicsi vagy, de ez sem a megfelelő hozzáállás. Mert ebben a korban már tényleg működik a szexuális vonzalom, de még korántsem alakul ki a stabil irányultság.

Biztos vagy abban egyáltalán, hogy amit a lányok iránt érzel, az szexuális vonzalom?

Vagy nem lehet, hogy mondjuk félsz a fiúkhoz közeledni, vagy más jellegű problémád van a másik nemmel kapcsolatban, és így a problémát kikerülve a "könnyebb utat" választod?

2016. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én kb. akkor coming outoltam, hogy biszex vagyok, és mondanom se kell, hogy anyám nagy patáliát csapott belőle, pedig amúgy elfogadó, csak hisztis.... ez a szüleidtől függ, lehet, hogy tudnak segíteni ezen dolgaidban, de bennem pl. hatalmas szorongást, törést okoztak, főleg anyám, mert ennyire elutasítóan viselkedtek, pedig amúgy meg tudnának békélni a helyzettel, ha pl. egy nővel akarnám leélni az életem. csak nem akarnak. nem kötelező természetesen, ha tudom ezt a reakciót, lehet én se mondom el nekik... na de ami megtörtént, megtörtént. KITARTÁST! :)))
2016. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Busman Laura Róza válasza:
20%
Én várnék vele amig biztos lesz lehet hogy még ez megváltozik.
2016. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tuncike13 válasza:
Szerencsesnek mondhatod magad, ha ennyi idosen mar tudod mit szeretnel. A szuleid reakcioja viszont lehet meg akkor is ha elfogadok, hogy elutasitjak ezt az elso pillanatban. Talald meg a megfelelo idot ahhoz, hogy ezt elmondhasd nekik en lehet nem egyszerre ultetnem le oket, hanem amelyikben jobban bizol azt magad melle allitanad es akkor mar a kemenyebb fejut egyutt tudnatok meg enyhiteni. En mindenesetre szeretnem ha egyszer a lanyom ha ezt az utat akarna valasztani elenk allna hisz mi tuti elfogadnank ot.
2016. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!