Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lánynak kötelező...

14 éves lánynak kötelező elmondani a szüleinek, hogy a lányokat szereti?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 09:34
1 2
 11/16 apababa ***** válasza:
27%
Szerintem ezt Miden szülő nehezen fogadja. Mert egy 14 éves szájából, pláne a sáját gyerekem szájából, aki nemrég még babázott, ilyen komoly, nagy önismeretet igénylő kijelentést hallani meglepő. Valós dolog ez nála ,vagy valami csak megzavarta? Az unokák ugrottak egy ezermester vej lehetősége szintén. Ilyen gondolatok kell hogy egy szülő agyában lejátszódjanak. Amelyik szó nélkül ráhagyja csak, az nem szereti kellöen a gyermekét vagy ostoba. Persze ha kellöen meggyöződtem a dolog valódiságáról akkor el kell fogadni, mást úgysem nagyon tehet.
2016. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

Ennyi idősen még ne mondd el. Tudom, ezért most utálni fogtok, de ennyi idősen még nem tudja az ember, hogy most tényleg más az érdeklődési köre, vagy csak a hormonok játéka az egész.


Ha még 2-3 év múlva is ugyan így érzed, akkor ha megbízol eléggé a szüleidben, elmondhatod nekik.

2016. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
32%
14 évesen még korai ezt kijelenteni egyértelműen ,hogy lányok után vonzódsz. Szerintem várj azért ezzel hátha alakul a dolog. 2-3 évet én várnék a helyedben és ha már kialkultak benned érzéseid utána gondolkodj azon hogy a szüleidnek mond el.Biztosan lesz olyan fiú vagy fiúk akinek tetszel és udvarolni fog a jövőben. Utána tisztázd le magadba ezt szerintem. Ha mégis a saját nemedhez fogsz vonzódni, nyilván előbb-utóbb el kell mondanod szüleidnek. Te ismered őket,igy meg kell választanod a megfelelő alkalmat hogy elmond.Egyébként nem kötelező elmondani ,de azért jobb ha tudják mert egy értelmes és megértő szülő nem fogja a fejedet venni ezért. Mivel még nagyon fiatal vagy én is azt mondom egyelőre koncentrálj arra amire kell,suli aztán az életed megalapozása.Később azért majd gondolnod kell ha családot szeretnél akkor természetes úton férfi nélkül nem fogsz gyereket szülni.Nyilván emiatt az érzéseid nem fognak átfordulni ill átformálódni na de ez a jövő titka.
2016. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
14-e nem hiszem hogy el tudod dönteni hogy a saját nemedhez vonzódik, ennyi évesen, ilyen sok tapasztalattal rendelkezel?!
2016. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Valaszadok,ti normalisak vagytok? Nem hinnem.

Ti is tudtatok 14 evesen,hogy az ellenkezo nem tetszik,nem? Sehol nem irta ez a lany,hogy barkivel is agyba szeretne bujni,vagy hogy milyen sok tapasztalata lenne. Nem gondolom,hogy nektek ennyi idosen nem volt peldaul platoi szerelmetek,vagy nem tetszett senki.

Neki ez pontosan annyira egyertelmu es termeszetes,mint az,hogy ti heterok vagytok. Mert ez nem dontes vagy tapasztalatok kerdese.

2016. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Körömcsiga ***** válasza:
62%
Ennyi idősen még nem fejlődik ki teljesen a nemi identitás. Lehet hogy most teszik neked valamely barátnőd, de ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül leszbikus vagy. Még pár év alatt minden megváltozhat, olyan 18-20 éves korra fog eldőlni a dolog.
2016. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!