Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éveseket milyen szórakozóhe...

12 éveseket milyen szórakozóhelyre engedik be?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 22:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Iskolai teadelutanra 16.00-19.00.
2010. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Szívesen mondanám,hogy sehova,de ez sajna nem így van! Elég sok helyre beengednek! Pláne ha nem is néz ki 12 nek hanem 14-15 nek!
2010. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
pff.. tinidiscoba ami 9ig van kbxd... amúgy elvilleg sehova, gyakorlatilag ha idösebbenk néztek ki pár évvel akkor jó sok helyre. De őszintén szólva körbefognak titekez röhögni.. maradjatok otthon.
2010. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy néz ki. Ha olyan helyre menne, ahol nem szokás személyit kérni, és egy fejlett, vagány csajszinak néz ki (vannak ilyenek ennyi idősen), akkor szívesen beengedik. A forgalom a lényeg. Ahova én jártam, ott még 21 évesen is mutatnom kellett a személyit, mert olyan szigorúak voltak a kidobók, pedig csak egy bár volt.
2010. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%
a mekdonalcba, legyen ennyi eleg 12 evesen.
2010. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Neveket nem tudnátok mondani?Bp-n.:)
2010. máj. 2. 22:17
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Kinézed hova akarsz menni és bepróbálkozol. Legfeljebb nem engednek be, de egy próbát megérhet... HIVATALOSAN kb. sehova. HIVATALOSAN viszont 18 alatt se cigit, se piát nem lehet venni. Ehhez képest ugye a gyakorlatban...
2010. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
3. válaszoló vagyok: lehet, hogy lenne pár hely ahova beengednének, de én nem szeretném megmondani hogy mik azok. Nehogy már a magam 17 évével öregnek érezzem magam. Még 1 éve mikor kezdtem a bulizást mindenhol én számítottam a legfiatalabbnak (és rosszul is éreztem magam tőle!) Most meg azt veszem észre hogy én vagyok a legöregebb! Jó még a 14évesek elmennek mert hát hamar megérnek a mai fiatalok. De a 12 éves könyörgöm mi akar már.. Nem szeretnék 12évesekkel partizni.
2010. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
a liget vagy a játszótér szerintem megfelelő hely. de beengednek pl.: a cukrászdába ill. a fagyishoz:)
2010. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Jó akkor kezdjük ott,hogy ez elég szánalmas!

Másik,nem érezznétek magatokat túl jól,én is 17 vagyok és ha 12 évesekkel kéne buliznom nem tudom mit csinálnék,szerintem szólnék a biztonságiaknak,hogy vigyenek innen a csudába.Főleg ,hogy mindig csoportosan vagyunk (nem kevesen) és most 3 kis 12 éves beállit.

Főleg ha többen vagytok,én tényleg nem megbántani akarlak,de szerinted aki idősebb nállatok az szívesen bulizna veletek?szerinted mit gondolnának rólatok??


Olyan rossz így leírni még nekem is mondták 1-2 éve,hogy nagyon fiatal vagyok a bulizáshoz még msot se kéne,erre 12 évesen akarnak jönni.Közbe még énis fiatal vagyok,de kezdem öregnek érezni magam a discoba.

Legalább a 14 évet várjátok már meg!!


Egyébként néhány hely:

-liget

-mcdonald (és nem gáz,nem értem miértgáz,mindegy)

-játszótér (és most figyelj ezse gáz,mi olyan 10-15 en elmegyünk a játszótérre ,vagy többen, megyünk és tök jól elvagyunk,meg elehet hülyülni,

-játszóház

-étterem (hamár úgyis olyan nagylányok/fiúk vagytok akkor elmehettek,teázni/kávézni)

-pub (najó az nem)

-pizzázó (ez isjó)



-És,hogy segítseg valamit is:

Csináljatok ti egy bulit.Valahol ahol megtudjátok oldani,hogy a szülők ne viritsanak ott,mondjuk az emeleten legyenek ha mégis történne valami meghát,hogy megengedjék!

És akkor rendeltek kaját,csináltok disco gömböt,felteszitek a lápmára kapcsoltok zenét.

És mehet,2 órát adok,hogy megunjátok vagy annyit se.


Nekünk van egy tanyánk oda szoktunk kimenni.

Mert van egy hatalmas medence,most lett lecsempézve

van egy kisházikó az is msot lett felújitva.

Állatok nem nagyon vannak.(csak a tyúkaim,meg a kutyák meg a cicák)..és ott már a discogömb az udvarra világit van tánchely.és SENKIT se zavar a hangzavar,ha valaki hány,nem is látja senki.

Oda kimegyünk,viszünk kaját,pizzát.

És akkor mondjuk oda csak ilyen 8-an megyünk (2 kocsival)

és akkor kint alszunk.Elején buli a végén meg bestélgetünk vagy csak bedőlünk az ágyba :)

Esetleg ha van erre lehetőséged.

2010. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!