Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért szidják ennyire a 12...

Miért szidják ennyire a 12 éveseket? Sehol sem látok olyat, hogy a "legtöbb" vagy "néhány". Mindig csak azt mondják, hogy az összes 12 éves.

Figyelt kérdés
Én is 12 éves vagyok de nem bulizok, nem iszok, nem cigizek, nem fekszem le senkivel, nem pózolok, nem utánzok senkit. Értelmesen tudok gondolkodni. Sokan mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál. Van benne valami, de az már nagyon zavar, hogy mindenhol a 12 éveseket szidják, hogy mindegyik mekkora ribanc. Én nem értek ezzel egyet. Rengeteg 12-13 évest ismerek akik teljesen normálisak. Nektek mi a véleményetek erről?
2010. aug. 17. 22:58
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
az úgy van hogy "az összes 12 éves aki cigizik"
2010. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Nem mindenhol láttam olyat, hogy az összes 12 éves aki ezt meg azt csinálja. Elég sok helyen csak rámondják, hogy mindegyik 12 éves egy kis p*csa és egyéb gyönyörű jelző...
2010. aug. 17. 23:05
 3/50 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem te sem vagy érettebb a korodnál, csak te ezt hiszed. Nekem is van egy 12 éves unokatesóm, szóval én hozzá hasonlítom a többieket. Na szerintem ő tényleg úgy viselkedik, mint egy 12 éves! Napközben játszik, tanul mint egy normál gyerek és nem netezik, fórumokat olvasgat, a buli szerintem még fel sem merült benne.
2010. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Szerintem 12 évesen teljesen normális, ha valaki netezik. A bulizást én is ellenzem. Elég csúnya látvány már az is ha egy lány részeg, nem még, hogy egy 12 éves.
2010. aug. 17. 23:17
 5/50 anonim ***** válasza:
17%

utolsó, akkor a te unokatesód éretlen. egy 12 éves, szerintem már nem játszik...

kérdező: szerintem se mindenki olyan. van EGYPÁR tényleg, de nem ez a legjellemzőbb szerintem. És nekem is sok ennyi idős ismerősöm van, akik teljesen értelmesek.

13/L

2010. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
48%

az utolsót, arra írtam, aki azt írta, hogy az unokatesója játszik netezik stb...

ja, és a net szerintem is teljesen normális....

utolsóó voltam.:)

2010. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, kedves utolsó :) Köszi a válaszokat! Még írhattok nyugodtan!:) Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. aug. 17. 23:30
 8/50 anonim ***** válasza:
63%

és ti hány évesek vagytok 13? :)

a sztereotípia az sztereotípia, meg kell tanulni észrevenni és figyelmen kívül hagyni.. ez a világ egyik szarsága, és nem 12 éveseknek való feladat.. nem irigyellek benneteket

31F

2010. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
31%

Én 13 vagyok :)

Az összes barátnőm normális. Nem cigizik, nem piál [jó azt igen, de csak ritkán, én is, nincs benne semmi rossz, nem iszom sosem annyit, hogy akár egy picit is látni lehessen rajtam, hogy ittam [anyámék nem ellenzik]], nem drogozik, és nem szexel. :)

Szerintem a többség normális :) Persze, van olyan ismerősöm, aki 14-15 évesen esett teherbe, de az ritka :D

Amúgy az emberek csak általánosítanak. Én is sokszor általánosítok, és szerintem az emberek nagy többsége is, mert sokkal egyszerűbb a többi lehetőségnél.

És ne mondd azt, hogy éretebb vagy a korodnál. Még akkor is ha igen. 13 vagyok. Nem vagyok sem éretteb, sem éretlenebbnek. Semmi rossz nincs abban, hogy fiatal van. Legalább tovább élvezem még az életet, mint az idősebbek =)


13/L

2010. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
43%

Csak kapkodom a fejem! 13 évesen picit sem kéne inni,legfeljebb vizet. Az én legnagyobb gyerekem 12 éves lány,nem iszik,nem bulizik. És miért ne játszhatna egy 12 éves GYEREK? Hisz még nagyon gyerekek vagytok!

És játékon nem a babázást értem,van rengeteg más,ami a ti korotokban is még érdekes lehet. A netet nem ellenzem,ésszerű keretek közt,de ne akarjatok felnőttet játszani,arra még rengeteg időtök lesz.

Egyébként,még sehol nem találkoztam avval,hogy a 12 éveseket szidnák.Hisz nem győzöm hangsúlyozni,gyerekek még.

32 éves anyuka

2010. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!