Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éveseket milyen szórakozóhe...

12 éveseket milyen szórakozóhelyre engedik be?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 22:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
A budapesti vidámparkba tuti beengednek xD
2010. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%

Ez olyan hülyeség! Egyáltalán nem igaz! Addig élvezd az életet amíg lehet! Szerintem a 12 év elegendő! Ha meg olyan éret vagy( szellemileg, fizikailag ) akkor pláne. Én is idősebbekel bulizum ( volt már h 6 évvel is), de ahoz, hogy jó érezd magad nem kell semmi!

Egyébkén meg a többi nagy okosnak mondom: van aki 12 évesen már olyan helyzetbe került, hogy neki kell a legtisztábban látnia, felelőséget vállalni több emberért, ellátni és életet biztosítani/ és van olyan aki még 29 évesen is agyilag azon a szinten tart, hogy életképtelen!

Attól, hogy valaki(független a kortól) el megy néha bulizni, meg attól, ha valaki( független a kortól) megálás nélkül csak bulizik az teljesen más!

Szerintem semmi baj ha valaki fiatalokkal bulizik (én sem vagyok öreg mégis nagyon jól elszórakozun a barátaimmal [legyen az éppen huszon vagy tizen)

Amúgy a kérdésre váaszolva: Nem tudok neveket, mert nem vagyok pesti, de ne plázákba, nagy hírű, nevezetes helyekre mennyj, hanem inkább kevésbé ismertet keres, nézd meg az embereket és ha úgy véled nem érdeklik őket az emberek(attól lehetnek kedvesek) csak a bevétel, lazák az alkalmazottak ott próbákoz.

Ám bárokba hasonló helyekre beengednek, csak oda nem ahol testőr van. Visszont a kikérés már más nehézség. Szerintem keres valakit aki már elmúlt 18 és kéresd ki vele. Végülis ha ő kikéri akkor onnét már bárhol szabad a pálya. Csak húzd meg magad ( mármint úgy értem ne törj össze semmit, vagy provokáld az embereket) és nem fogsz senkit érdekelni ha egy nagyobb bárban próbálkozol. Esetleg még olyan discoba ahol sokkan vannak és fiatalok.

Sok szerencsét!

2010. máj. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%

előző:jó élvezze az életet,de szerintem a disco nem való neki.én 13 éves vagyok és eszem ágában sincs ilyen helyekkre menni.miért nem tud még egy kicsit gyerek maradni?majd ha 14 lesz akkor már miért ne?:Dakkor már nem a szüleit bütetik hanem őt és már kicsit felelősség teljesebb lesz.


Szerintem egy házibuli sokkal jobb néha mint egy ilyen zöldpardon party.jó biztos az is nagyon jó,de figyelj

miért jó ha:

-senkit sem ismersz

-ha a barátnőd/barátod nem tud elmenni és egyedül vagy

-nem adnak ki neked innivalót

-az előző okból kifolyólag pár tahó beszól,hogy milyen gáz vagy,hogy narancs levet iszol[pedig nem az,de valakinek ez az élvezet,hogy leszól másokat]

és mivel csak 12 vagy nemhinném,hogy hajnali 1-2 óráig elengednek a szüleid egy vadidegennekkel teli buliba.

Jó értem biztos nagyon de nagyon menő dolog ilyen partyarcnak lenni,de abból már sok van.12 évesen inkább tanulj,mert később sokkal nehezebb lesz.:Studom,hogy én is csak 1 évvel vagyok idősebb mint te,de hidd el ismerek oár ilyen embert akit tönkretett az,hogy 12 évesen bulizni járt majdnem mindennap.most azok egy héten 3-4szer lógnak,és elég gázos társaságban vannak.

Szerintem várj még:)ha már 14-15 éves vagy akkor sokkal jobban fogod érezni magadat.én is majd 14-15 évesen akarok menni bulizni.

Remélem azért valamit tudtam segíteni,ha nem is mondtam szórakozóhelyet.amugy rioba lehet,hogy beengednek,mert az egyik 14 éves barátnőmet beengedték.Persze amennyiben kicsit idősebbnek nézel ki.:D

13/L

2010. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Itt ahol én lakom,televan kis taknyokkal az összes kocsma / szórakozóhely péntek / szombat esténként.Miskolcon lakom amúgy csak hogy ne legyen titok.Szóval ha itt laktok gyakorlatilag bárhová beengednek.
2010. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%

Tehát, szép dolog, meg jó dolog egy szórakozóhely, tényleg.

Az már kevésbé szép amikor drogot raknak az italodba, elvisznek és megerőszakolnak.

Úgy gondolom, 12 évesen még kicsi vagy ehhez, és nem azért mert én már olyan nagylány vagyok, nem. Ennyi idős korban a lányok azon szoktak veszekedni, hogy ki kinek a barátnője, és ha csapatosan elvonultok valahová bulizni, az úgy már nem vicces, hogy valaki egy vita után egyedül sétáljon Budapesten. Attól, hogy fényes nappal nem látod a cukrosbácsikat, még vannak. Egyszerűen agyilag nem vagy még érett ahhoz, hogy discoba menj. Ha már nagyon bulizni akarsz hívd át a barátnőidet tegyetek be zenét táncoljatok és igyatok gyümölcslevet. Mindennek megvan a maga ideje, és ez így van rendjén.


Bp rohadt nagy város, nem lenne szerencsés, hogyha részegen egy kammion elé tévednél, netalán a Dunába ugranál.

Jó dolog inni meg cigizni, de ilyen fiatalon még nem ismeritek a mértéket. Ezt fel kell dolgozni, hidd el, három év múlva te is jobban fogod élvezni az egészet, amikor már olyan barátaid lesznek, akikkel megéri elmenni, mert emlékeztek is az estére.

2010. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk (falun) simán beengedik a 9! éveseket is . . . Én most leszek 23, és ha lemegyünk a "helyi topogóba" úgy érzem magam, mintha gyermekmegörzőben lennék :S

És azt még nem is mondtam, hogy a vagányabb gyerekek (mert ugye azok) s*gg részegen fekszenek az asztaloknál, némelyiknek cigi lóg a szájából . . . De normális helyre tuti nem engednek be 16-18 éves kor alatt.

2010. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
normális helyre 17 év alatt ne mehet be senki.
2010. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
63%
Hát bocsánat a kifejezésért de én be***rok!! 12 évesen mit akar csinálni egy discóban?? Tiszta szégyen ez a mai világ pedig csak 19 éves vagyok. Aki meg ilyenre bíztatja a kérdezőt, hogy egyszer élünk stb, menjen, annak van egy csepp esze, vagy az is ennyi idős?? Nem tudom mit szólna, ha neki lenne egy 12 éves gyereke, aki elmegy bulizni jól bepiál, akármit beleraknak a piába, majd felkel ki tudja hol. Ez ku*rva veszélyes. Bocs a csúnya kifejezésekért de ez nagyon durva!! Idősebbekkel is ugyanígy megtörténhet a baj,(elrablás stb) de legalább több eszük van, és esetleg már tudnak is valamit csinálni. De egy 12 éves naív gyereket én sehova sem engednék be. Inkább játsszon még!! Van annyi ideje a bulikra! Én megfordultam nem egy helyen, és nagyon jól tudom milyen dolgok történhetnek. Ha 12 évesen annyira bulizni akar, igen inkább házibuli. De ne gy veszélyes discoba, a belvárosban, könyörgöm 12 évesen még nem tud vigyázni úgy magára!!!!!
2010. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
71%
Én is 12 éves vagyok, de ennyi idősen még minek akarsz bulizni? Sok szánalmas kis p*csa, komolyan.
2010. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg sehova. Gyakorlatilag mindenhova. De jó nagy hülyeség lenne 12 évesen discozni. Bnőimmel télen a koripályán ha edzés van nézzük a hokisokat(L) aztán ott van mellette a meki. Mért lenne ,,gáz" mekibe menni disco helyett? Elégedj meg a sulidiscoval.

12/L

2010. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!