Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha terhesség előtt bulizós...

Ha terhesség előtt bulizós voltál, akkor elmentél a baba születése után 2-3hónappal szórakozóhelyre a picit másra hagyva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én 2 éve nem voltam sehol (semmi szórakozóhelyen) de nem is vágyok rá. Már nem érdekel a szórakozás. Jobban szeretek a kisfiammal elmenni ide-oda.

De ha te vágysz,akkor nyugodtan menj el,ha megteheted.

2011. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem is tudtam volna, mivel 6 hónapos koráig éjjel is szopott, 3 hónapos koráig kétszer is. Mire bárhová odaértem volna, indulhattam volna haza, így nem volt értelme.


Egy éves volt, amikor először mentem barátnőkkel szórakozni, de igazából vagy 3 nap volt, mire kipihentem:)

2011. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,2 éves volt a gyermekem,mikor elmentünk végre egy kicsit kikapcsolódni.2-3 hónapos picinek még az anyukájával kell lennie.
2011. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Már egy ideje nem voltam bulizós, de biztos, hogy nem tudnám itthagyni éjszakára, még akkor sem, ha tápszeres lenne és az apukája is meg tudná etetni.

Még csak készülsz a babára egyébként?

2011. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam sosem nagy bulizós. De úgy alakult, hogy amikor 5 hónapos volt a kislányom, akkor elmentem osztálytalálkozóra. Annak 10-kor vége volt, utána pedig mentünk bulizni.

Éjjel és reggel a férjem kelt, én 10-ig alhattam. Mondjuk megkönnyíti a dolgot, hogy tápszeres babáról van szó.

Nem igénylem a bulizást, pedig mehetnék, a férjem mindig "zavar", hogy menjek már. De ha előtte nem jártam, nem most fogom elkezdeni. :)

2011. szept. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fizettek volna akkor se mentem volna, olyan fáradt voltam akkoriban, örültem ha részletekben 6 órát aludtam. Te mész?
2011. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 11hós volt mikor először elmentünk bulizni és a mamánál aludt.Nem volt semmi gond vele. Igazából én előbb nem akartam menni,így is izgultunk mi lesz.2-3hónaposan szerintem még nagyon pici,akkor még nem hagynám ott.Meg általában aki még nagyon bulizós az nem akar gyereket,max. besikerül neki.
2011. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

csak kiváncsi voltam a véleményetekre,mert kezdzem azt hinni,hogy én gondolkodom rosszul.

egy kicsit kiakadtam amikor az egyik ismerősöm megkédezte,hogy aludt-e már valakinél a 3hósom.és amikor mondtam,hogy: mégis hogy képzelte,hogy 3hós babát másra hagynám (főleg,hogy anyatejes) akkor az volt rá a válasza:ja,te soha sem voltál nagy bulizós! de hogy ha az is lettem volna,és tápszeres lenne a pici akkor sem lennék még rá képes éjszakára másra hagyni.

Szóval:csak érdekelt,hogy ti elmentetek-e ilyenkor.

2011. szept. 9. 20:53
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én terhesség előtt nagy bulizós, minden hétvégén valahova elmenős voltam/voltunk. Terhesség alatt már ritkultak a dolgok, dohányos helyre egyáltalán nem mentem, inkábbb összülős kártyázós esték voltak néha-néha.

Megszületett a fiam, és erőm nem volt sehova menni, pedig nagymnamák szívesen vigyáztak volna rá. Nem vágytam sehova. 11 hónapos koráig ciczett. 15 hónapos volt, mikor elmentünk szórakozni, bulizni, de már nem volt ugyanolyan:-) de nagyon jó volt. de csak úgy vállaltam be, hogy mamához elvittem, és másnap délbe mentem érte, mert aludnom kellett. azóta megint nem vágyom sehova. elég volt egy ideig:-)Mostmár más "szelek" fújnak, inkább vele megyek ide-oda. máér nem olyan bulizni, mert telefont folyamatosan figyeltem, nehogy valami legyen. Meg is beszéltük s barátokkal, hogy inkább néha-néha kártyázni ülünk össze, az jobb lesz:-)

2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gyerekünk 3 hónapos volt, örültem, ha a szex összejött a férjemmel, nemhogy bulizni... :D
2011. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!