Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éveseket milyen szórakozóhe...

12 éveseket milyen szórakozóhelyre engedik be?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 22:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
ÉN is 12 éves voltam elsőnek discóba bnőimmel mentünk 5-en voltunk, nem ittunk, nem cigiztunk nem volt semmi probléma igaz, h 7től-11ig volt,tök jól elvoltunk :D . Ennyi nem kell túl játszani a dolgot . Nem fértek el egy pár 12-13 éves mellet? Ennyire zavar? ez van sprite. Nem az őskorban élünk. Had legyenek már egy kicsit boldogok,h ők olyan "nagy lányok" ez a véleményem . 15 éves lány vagyok ÜDV .Sweet.
2010. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem a jelenlétetekkel van bajom, felőlem ott rázzátok a feneketeket ahol akarjátok, csak - amint látszik még most sem érted - ilyen helyeken nem mindenki kedves és aranyos. Az alkohol és a drog sokmindent elő tud hozni egy-egy normális emberrel is. 12 évesen pedig nem hiszem, hogy hárítani tudnátok egy negyven éves liliomtiprót.

Emellett ott vannak a party drogok, amelyekhez nem muszáj alkoholt inni, bőven elég egy kis kóla. Nem azzal van a baj, hogy táncoltok, jól érzitek magatokat, hanem azzal, ami egy ilyen helyen történhet.


Úgy gondolom lehet elég ilyet hallani a médián keresztül nem kell nekem is mesélnem gináról, vagy a kékbogyóról.


Aztán döntse el kinek mi a fontosabb, egy hatalmas buli, vagy a saját élete. Én is sokat járok bulikba, annyi különbséggel, hogy nagy csapatban megyünk, mindig van legalább két ember aki józan marad, haza tudja vinni a társaságot, vagy baj esetén tud szólni illetékeseknek.


Ellenben a 12 évesekkel mi már nem anyuci szoknyája mögé bújunk, hanem gondolkozunk is.

Tisztelet a kivételnek, tudom, vannak nagyon érett kiskorúak is. Gondolom te is ilyen vagy.

2010. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
*emberből is
2010. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
vidámpark :D:D
2010. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Aubrey* ***** válasza:
100%
12 évesen ne játszd a nagylányt! Ez az a kor,amikor nem vagy kislány de nagylány sem! Én nem budapesti vagyok szóval nem tudom milyen helyek vannak. De a te korodban szerintem bőven elég ha átjárkáltok barátnőkhöz, moziba mentek, vagy talán rendeztek valami osztálybulit vagy nem tudom de 12 éves fejjel beállítasz akármilyen szórakozóhelyre kicinkelnek.
2010. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
0%

Ahogy elnézem itt a válaszokat...pfff...:D SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ HOGY KI MIKOR KEZD EL AKÁR MIT IS!!!! Nem azt kérdezte hogy kinek mi a véleménye arról hogy 12 évesen szórakozóhelyre illik e menni...!! Szerintem mindenkinek a szíve joga eldönteni h mikor kezd el akár mit is..-.- ha ő 12 évesen discóba akar menni, akkor had menjen, semmi közötök hozzá!!! Az, hogy ti nem vagytok vagy voltatok ilyenek az más dolog, mind különböző emberek vagyunk, és tudjátok hol élünk??? A 21.században! Már nem az van mint a ti időtökben hogy még 18 évesen se jártatok el, mostmár más világ van el kell fogadni!! És ez nem magátol lett csak hirtelen így, mindennek van elrontója. Ha a mai 12 évesek ezt látták, akkor ezt is fogják követni! És igen is most kell élni amíg fiatalok, lehet higy nagyon korai fiataloj, de az csak is az ő döntésük hogy mikor mit kivel csinálnak! Ezzel az ő életüket formálják akár jo irányba , akár rosszba! Persze mindenkinek legyen meg a vélemémye de nem itt kéne sztem pattogni!!!

Egyébként a kérdezőnek annyit : hogy ne foglalkozz ezekkel a barom állatokkal, a TE DÖNTÉSED volt.(.mivel én most irok '16 ba és ez ha jó láttam '12be volt.) szerintem azzal hogy elmentél bulizni egyet nem rontotad el az egész életed..:) és aki ezt most nézi és ugyan ilyen helyzetbe van h ennyire fiatal és bulizni szeretne mennia nnak csak annyit ajánlok h egy idősebbel barátkozzon, aki már van 18 és azzal sztem sok mindent el tud intézni, és gy véletlen se gondolkozz ilyenen ha nem nézel ki LEGALÁBB 15 NEK... Ha ugy normális 12 évesnek nézel ki akkor az 1001% hogy hiába mész be akár 15 nagykorúval akkor sem fognaj be engedni egy jobb helyre ha már nem is olyan nagy hely, akkor még az annyira nagyokba se.:)

2016. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mit ugrálsz itt egy 6 és fél éves kérdésnél b**zmeg? :D

Amúgy azért 12 évesen szórakozóhelyekre kívánkozni igenis gáz, bocsi. Mondom ezt úgy, hogy én 14 évesen kezdtem el rendszeresen diszkóba járni, és tudom, sokan ezt is nagyon korainak gondolják, de azért ez a két év tinikorban rohadt sokat számít.

Nem tudom minek kell ilyen extrém példákat felhozni, hogy más még 18 évesen se jár sehova, mikor alapból már a 12-14-16 között is irtó nagy különbség van.

Egy 12 évesnek meg kérlek hadd ne legyen már önálló döntése ilyesmikben (sőt, nagyon másban se), no komment, szerintem ezt a szülők dolga eldönteni, de még véletlenül se egy kb. kisgyereké. :D Bár gondolom te ezt nem így gondolod, mert te is 12 vagy. De majd felnősz, nyugi. 6 év múlva gyere megint vissza ide.

2016. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!