Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire jó, hogy már 13...

Mennyire jó, hogy már 13 évesen eldönti egy kamasz fiú, hogy ő védőnő akar lenni, és ezért tanul?

Figyelt kérdés
Már gyermekkorában érdekelték a csecsemők, de amióta az unokatesvéremnél megszülettek az iker lányok, azóta csak ezt hajtogatja. Nagyon szereti őket, tisztába rakja, ha etetni kell, akkor eteti. Sokat segít nekik, ha ott vagyunk.
2016. dec. 28. 08:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

16-os, a férfi nőgyógyásszal nem női problémákat beszélsz meg? A szülés meg a hüvelygomba férfi problémák? :D

Kérdező! Örülj hogy konkrét érdeklődési köre van a fiadnak, kamasz korban ritka még hogy valaki tudja mit szeretne kezdeni. Meleg meg nem ettől lesz,ha az, akkor akkor is az lesz ha útépítő munkásnak áll vagy bármilyen férfias munkát választ.

2016. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki meleg, az úgyis születik. Nem attól lesz az, hogy lányok között tanul.

Egyébként nektek nem tűnt fel hogy a nőgyógyászok 98 százaléka férfi? A hüvelygombáról beszélgetni egy férfi orvossal mennyivel jobb mintha egy védőfi megmutatja hogy kell pelenkázni a babát?

2016. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
6%

Nehogy már ne értsétek, hogy mi a különbség egy doki és egy védőnő között, nem nézek le senkit, de a sarki közértessel se beszélem meg a nőgyógyászati ügyeimet, a védőnővel muszáj, mert joga van elkérni a leleteidet és én nem akarom, hogy férfi legyen, ennyi. Lehet nyugodtan lepontozni, bár szerintem tök primitív dolog, mivel ez csak egy vélemény. Kivánok mindenkinek csodás férfi védőnőket!

Kérdező! Nagy eséllyel meleg a fiad, ha ilyen pályát választ, a lány közösség nem fogja melegebbé tenni.

2016. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, en ismerek vedofit ( legyetek mar annyira intelligensek, hogy nem vedononek hivjatok) , es igen, ot beengednem a hazamba, ellentetben nehany vedotyukkal. Jol ismerem oket, egyitt tanultunk a foiskolan ket evet.


Egyebkent neked a 8 altalanost vegzett kozertes egyenlo azzal, mint aki 4 eves kemeny foiskolat vegzett ?

Anatomia, orvosi szinten (!), elsoben szorotantargy, gyogyszertan ( orvosi szinten ) es meg sorolhatnam!

2016. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
A rossz irányt arra értettem, hogy inkább a lányos dolgok érdeklik, és ha csupa lány veszi körül, akkor még ez fokozódik nála. Öltözködésében sokszor inkább lányosabb ruhákat vesz fel, talán a korosztályát másolja evvel. Ezért aggódom érte.
2016. dec. 28. 15:32
 26/29 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy valaki meleg lesz vagy nem, az már a fogantatáskor eldől és ígyis úgyis belőletek született, tehát ezen ne aggódjál.

Egyébként, egy gyerek gondozás még egyáltalán nem női dolog, én külföldön élek itt pl. a férfiak. Ugyanúgy részt vesznek mindenben. Sőt hányszor van otthon is hogy a férfi megy gyesre ?

És a rengeteg nőgyógyász? Vagy gyerekorvos? Ezek mind mind férfiak. Inkább örülj neki, hogy nem valami cig is, iszákos, drogos semmirekellő fiad van, hanem tanul!

2016. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 30 éves leszek, és a korosztályomból a legtöbb ismerősöm a mai napig nem tudja, hogy mit kezdjen magával. Ha a 13 éves fiam tudná, hogy mit akar és ezért meg is teszi amit kell és láthatóan boldoggá teszi, én örülnék neki!
2016. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Miért kell már rögtön bántani, melegnek ítélni, ha nem a szokványos tanulmányokat folytatja?

Én azt vettem észre, hogy a lányok után érdeklődik.

2016. dec. 29. 18:58
 29/29 anonim ***** válasza:
Még mindig a vedonoinszakma érdekli a fiadat?
2020. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!