Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukámék nem figyelnek oda,...

Anyukámék nem figyelnek oda, mikor betegek. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egyik betegségből esünk bele a másikba, mielőtt elmúlt volna. Beleköhögnek a levegőbe, szájuk elé nem teszik a kezüket, nem engednek szellőztetni, eldobálják a zsepiket, nem mosnak kezet, ha tüsszentenek azt is a levegőbe, kádba megy az orrfolyás.

Mindenki lázas és beteg. Utána te vagy a hibás, hogy nem öltöztél fel rendesen és azért vagy beteg.


2017. jan. 15. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szedj C-vitamint, sportolj, táplálkozz egészségesen, sok zöldség, gyümölcs. Szellőztess mikor nem figyelnek, ne nyúlj a zsepijeikhez.

És mielőbb költözz el.

2017. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mint közintézményben, kórházban. Ott se betegednek le állandóan az orvosok, ápolók, még a fertőző osztályon sem, holott a szellőztetés az utolsó, amit bevetnek.


Rendszeres alapos (min. 3 perc) kézmosás, fertőtlenítő hatású is kapható otthonra, eldobható szájmaszkot a saját védelmedre is hordhatsz (10 Ft)...

Egészséges életmód, sport, vitaminok, sok friss levegő (neked kint).

2017. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy mindenki beteg már, eljaptuk. Most gyógyszert nem akar venni anya. Ráadásul holnap így megy a munkahelyére az ovisok közé.
2017. jan. 15. 09:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen gyógyszer kellene megfazasra?
2017. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Orrcsepp, köptető... stb.
2017. jan. 15. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges mindkettő, csak az immunrendszert gyengíti. Külföldön max annyit mond az orvos -már ha egyáltalán fogad megfazassal - hogy pihen és igyál sokat.
2017. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"Külföldön", akkor sem lehet elmenni, ha már másfél hónapja vagyok beteg? Nem tudom te mit szólnál, hozzá, ha állandóan összefertőznek és nem gyógyulsz meg.
2017. jan. 15. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem el hogy tényleg léteznek ilyen igénytelen emberek.
2017. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Pedig igen, mert sajnos a munkájukból adódóan sok beteggel vannak kapcsolatban, tehát még jobban oda kellene figyelni.

Ha elkapom tőlük, akkor meg engem szidnak, miközben jól tudják, hogy ők is betegek. Volt, hogy hozzám se szóltak, mert mondtam nekik, hogy ltas vagyok, adjatok gyógyszert.

2017. jan. 15. 14:51
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Anyám is ilyen, ha én vagyok beteg akkor még a szobámból se menjek ki meg hagyjam abba köhögést mert zavarja (ez a kedvencem ,a csuklásra is ezt mondja mintha hobbiból tenném) mert hogy ő keresi a pénzt és nem lehet beteg, aztán ha hazahoz valamit össze-vissza köhög, az egész család elkapja és még engem csesz le hogy hát fel kéne öltözni és nem fáznék meg....
2017. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!