Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól engedtétek a kamasz...

Mikortól engedtétek a kamasz (18 éven aluli) gyereketeknek, hogy autóval járjon?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, februárban meg lesz a jogosítványom és utána szeretnék autóval járni. Mármint most is azzal járok, de nem én vezetek, hanem vagy anyáék, vagy a barátom, vagy a barátnőim. Szóval mindig visz valaki és ezt már unom, hogy mindig függök valakitől, ha változás van, telefonálnom kell, másnak is át kell szervezni a programját.


Szerintetek már tavasszal mehetek egyedül?


2017. jan. 19. 11:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
*a tükör holtterében lévő autót
2017. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Megemeled akkor a fenekedet aranyom és buszozol... Az miért nem opció? Csak autóval lehet járni? Két gyerekkel is el tudok menni bármerre,nem rángatom a páromat el az autó miatt.
2017. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a tömegközlekedést, konkrétan undorodom tőle, hogy leüljek egy olyan helyre, ahol előttem mondjuk egy hajléktalan ült.
2017. jan. 19. 13:56
 14/25 anonim ***** válasza:
29%
Akkor nem ülsz le, leszállás után pedig használsz kézfertőtlenítőt.
2017. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de ha 17 évet kibírtam úgy, hogy nem szálltam fel semmilyen tömegközlekedési eszközre, akkor ezután is nélkülözöm őket inkább. :)
2017. jan. 19. 14:16
 16/25 anonim ***** válasza:
30%
Akkor meg menj el dolgozni és vegyél magadnak autót meg fizesd a benzint. Ha ilyen lusta disznó gyerekem lenne,egy büdös forintot nem adnék neki,nem még furikáznám...
2017. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Igen, mert az aztán úgy megy, hogy én 17 éves fejjel, érettségi nélkül kitalálom, hogy dolgozni akarok és azonnal rohannak elém a jobbnál jobb állásajánlatokkal...
2017. jan. 19. 15:55
 18/25 anonim ***** válasza:
gazdagkislányos napi kamukérdés
2017. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
énsem mennék buszra ink golyót, am hogy kérdésedre is válaszoljak miután jogsim meglett.
2017. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Diákmunka aranyom. És mivel semmite nem kell költened,pár hónap alatt lesz pénzed egy használt autóra meg majd a benzinre. Ha a szüleid nélkül nem tudsz közlekedni,autó se kell a feneked alá,mert életképtelen vagy.
2017. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!