Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól engedtétek a kamasz...

Mikortól engedtétek a kamasz (18 éven aluli) gyereketeknek, hogy autóval járjon?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, februárban meg lesz a jogosítványom és utána szeretnék autóval járni. Mármint most is azzal járok, de nem én vezetek, hanem vagy anyáék, vagy a barátom, vagy a barátnőim. Szóval mindig visz valaki és ezt már unom, hogy mindig függök valakitől, ha változás van, telefonálnom kell, másnak is át kell szervezni a programját.


Szerintetek már tavasszal mehetek egyedül?


2017. jan. 19. 11:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%
Őszintén remélem, hogy a lányom soha nem lesz ilyen elkényeztetett kis p....a.
2017. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, a barátod nem az eszedért szeret
2017. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
17 evig busszal jartam, ha mentem valahova nem kellett anyameknak szabit kivenni, hogy elvigyenek 3 kmre a varosba korhazba vagy boltba stb. 3 honapja szereztem jogsit, az osszegyujtott penzembol vettem egy 2001es autot, evek ota tettem felre, sajat penzbol irattam at, vittem vezermucserere, nem ugy volt, hogy gondoltam egyet, hogy nekem aztan kocsi kell, anyu apu csapj az asztalra laza fel millat. Mindent a sajat penzembol fizettem, tankolok, dolgozok diakmunkaba arufeltoltokent jobb esebe havi 40 ezer forintert. Egy kocsi nagy felelosseg, de benned meg a legkisebb jelet se latom, hogy felnottel volna hozza.. egy kocsi nem olcso, ugy higy keveset eszik, pici auto es havi 20-25ot tankolok bele pedig az iskola 3 kmre van! Emellett a szervizeles, atiratas sem olcso mulatsag, meg egy felnott embernek sem! Eloszor is eljarhatnal dolgozni, tenni bele egy kis penzt es nem csak a szuleidtol elvarni, hogy alad tegyenek egy autot. Vedd szamitasba, hogy egy berlet max 5E ha kis varosba laksz, egy kocsit fenn tartani kb havi 25E.
2017. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ilyen buta embert nem engednék vezetni.
2017. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, miért ennyire divat furikázni mindenhová a középsulis gyerekeket?

Nálunk a leggazdagabb csemeték is busszal jártak, egyiknek sem voltak ilyen agyament szüleik, hogy ugranak, ha a gyerek helyet akar változtatni. Ember vagy, nem növény, ülhetsz kerékpárra, gyalogolhatsz is.

2017. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!