Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a 15 éves lányotok csókolózott az osztályfőnökével?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Jó eséllyel mindkettőt pofán vágnám.
2017. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
valószínű baromi nagy gázok vannak akkor a lány körül, már bocs hogy ezt mondom de valamennyire saját tapasztalat is, hogy az a lány nagyon nem kapja meg azt a figyelmet, amit szeretne....hogy a családjától e vagy a barátaitól - ha vannak egyáltalán - azt nem tudom, de az biztos hogy figyelemre vágyik, így szeretne téma lenni, a tanárnak meg egy jó kis bula - habár ha felnyomod a dirinél elbocsájtják és fel is jelentheted, de előbb el kell érni hogy rugják ki mert ha azt nem sikerül, a feljelentést a lányod sínyli meg...én nem mennék el idáig, az ilyen tetveket megbunteti az élet - rz sajnos szintén saját példa, de azt javaslom hogy a lanyodra figyelj oda, valoszinuleg ez nem az elso baromság amit csinál....egy kis kamaty, egy fiu, egy tanár, meg még ki tudja mi
2017. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Kirugatnám az ofőt.

Ha a gyerek meg igy folytatja akkor ő is mehet

2017. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Lósz*rt dobnátok ki a saját gyereketeket, normálisak vagytok?! Ilyen esetben mindig a felnőttnek kellene észnél lenni. Még akkor is, ha nem tanár az illető. Úgy, meg hogy tanár, még inkább.

Biztos, hogy panaszt tennék ellen a fenntartónál (esetleg feljelenteném), a gyereket meg átvinném egy másik iskolába, mert ebből senki nem jön ki jól, és nekem, szülőként mégis csak a saját gyerekemet kell védeni.

2017. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Elgondolkoznek, hogy mitol lett apakomplexusa...normalis 15 eves lany maximum rajongast erez egy nala sokkal idosebb ferfi irant, amibe a csok azonban mar nem fer bele, annal tobb meg foleg nem. En is voltam "szerelmes" 16 evesen az akkor 26 eves angoltanaromba, aki raadasul amellett, hogy palyakezdo ellenere nagyon ugyes, ratermett pedagogus volt, meg eszmeletlen jol is nezett ki. Termeszetesen olni tudtam volna egy dicso szavaert, szerettem, ha megdicsert, na de hogy rahajtsak es lesmaroljam?? Te jo eg...eszembe nem jutott meg csak kaceran ranezni sem, erosebben sminkelni, dekot kinyomni meg foleg nem, komolyabbrol nem is beszelve. Mellesleg tanarra ramozdulni onzo dolog is, hiszen az allasat is elveszitheti a kis kanos/punciviszketo diakja miatt.

Ha meg o is rarepul a diakra, na akkor no comment. Az ilyen nem valo tanarnak, ki kell rugatni. Termeszetesen nagyon ritkan van olyan, hogy valoban egymasban talaljak meg eletuk szerelmet, DE ebben az esetben kepesek kivarni mindketten, amig a diak mar nem lesz az iskola tanuloja. Ha ez nem sikerul, ott nem lehet olyan hi de nagy az a szerelem.

2017. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Gyakran úgy érzem kéne valami törvény, hogy degeneráltak ne lehessenek szülők, nem tudom valami pszichológiai teszt kéne v passz. Egyébként a tanárt lebasznám azt kész.
2017. febr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Szandi 16 volt amikor egymásba szerettek a férjével, aki akkor 32 éves volt!

Született 3 gyermekük a mai napig együtt vannak! Ilyen is van!

2017. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen Szandi?
2017. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7: édesapám 48 volt mikor összejött a 17 éves diáklányával, míg le nem érettségizett a hölgyemény, és menő volt neki a dolog, együtt is voltak...aztán a hölgyemény az egyetemen összeállt egy korabelivel, miközben az én szüleim szépen elváltak, a testvérem mániákus öngyilkossági kísérletekkel kísért depresszióban szenved, az édesanyám meg teljesen lelakott lett mostanra...ilyen is van.
2017. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az még elő is fordul, meg normális dolog, hogy egy 15 évesnek tetszik egy nála idősebb ember, pl. tanár, de azért az más kategória, mint összejönni vele. Egyértelmű, hogy a tanárral kell beszélni a dologról, meg őt elővenni ezügyben - nyilván a lány is hibás, de egy tanár visszautasíthat valakit, bármennyire is nyomul. A lányommal megbeszélném, hogy oké ,hogy bejön neki, stb., de attól még ez így helytelen, nem állapot, a tanárral meg jogi úton is kezdeni valamit... Mert ha a szülőig eljut, nem hiszem, hogy ezt a szülőn kívül csak ők ketten tudják.
2017. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!