Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy viselkedjek 12 éves...

Hogy viselkedjek 12 éves kamaszodó fiammal?

Figyelt kérdés

A csendes visszahúzódó fiúból egyre inkább kezelhetetlen kamasz lesz!!!Bármire megkérem nem akarja, nincs kedve megtenni vagy csak dúzzogva.20x kell elmondani, hogy megmozduljon.Vissza felesel és nem akar tanulni.

Unom már a sok nyaggatást, a sok veszekedést. Legszívesebben néha lekevernék egy pofont de akkor úgy megsértődik, hogy az eszméletlen.

Most már inkább nem is szólok csak belül fáj a szívem érte, mi lesz később????????????????


2010. máj. 7. 22:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval!Én is 12 éves vagyok (bár én lány), és én is borzasztóan utálom - már most -, ha valaki kioktat, legyen az illető akár felnőtt, akár velem egykorú.Szerintem csak akkor érsz el valamit, ha nyugodt körülmények között, értelmesen, finom hangnemben beszélgetsz vele arról, hogy mi a véleményed a dolgairól.A bűntudatkeltés és a vitatkozás csak árt a kapcsolatotoknak!
2010. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én most vagyok 14 éves és egy kis megértés, barátokkal lenni, nem nyaggatni mindenért. Ennyi és higgye el jobb lesz. De egyszer fiatal az ember vagy nem? Jah és mégvalami. Gondolkozzom maga mit csinált ennyi idősen? azokat már ez a generáció nem biztos hogy szereti de egy próbát megér.
2010. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne szekírozd,dicsérd ha nem érdemli meg akkor is.Főleg a suliban és mások előtt,hálás lesz érte ! de ezt csak4-6 év múlva mondja el neked. Fiam csodálatos ember,de 12-16 éves koráig nem tanult ,a szobája elmondhatatlan volt,ha suliban volt egy héten 1x2xkihordtam a szennyesét,és összepakoltam.

Életem legnehezebb időszaka volt,mert nagyon szeretem őt,rosszul esett,nem értettem,pedig állítólag ez normális kamasz fiúknál...Sose hagyd cserben...ha megérdemelné akkor sem.

2010. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van, túl sokat nyaggatom v. túl sokat várok el tőle! Egy szülő mindig jót akar a gyerekének és próbálja megmutatni a helyes útat, hogy a gyereknek minél könnyebb legyen. Igaz az a közmondás, hogy mindenki csak a saját hibáiból tanul. Én attól félek, hogy ne kövessen el túl nagy hibát.

Köszönöm az őszinte válaszotokat, próbálom megfogadni a tanácsotokat, hogy ne nyaggassam a fiam, nehéz lesz az arany középútat megtalálni:-)

Tanácsotokat továbbra is szívesen fogadom, a bunkók meg kerüljenek!

2010. máj. 18. 11:54
 15/16 anonim válasza:
Jot akarnak a szülök ezzel semmibaj, csak velem is ugyanaz vann mint a 20:34essel. mindenért nyaggat,százmilllioszor elmondja és nagyon feltud vele huzni, jobban szeretem ha békén hagy ha bajom van megyek hozzá.. a fiad is ugyanezt fogja tenni. 16L
2010. máj. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Funktasztikus ***** válasza:

mintha magam látnám muter is lekever 1x 2x egy pofont hdd el nem árt...

14F

2010. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!