Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők mit szóltok ahhoz,...

Szülők mit szóltok ahhoz, hogy a gyereketek elmenne és venne magának ebédet ha nincs otthon senki?

Figyelt kérdés

lehet hogy drága de legalább egészséges és nem olcsó pékáru ami egészségtelen


főzni nem tud



2017. febr. 20. 12:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12%
Egyrészt szégyenkeznék, hogy milyen háziasszony és anya vagyok, másrészt szégyenkeznék, hogy ilyen életképtelen gyereket neveltem. Egy 18 évesnek legalább rizst illene tudni főzni és mellé valamilyen húst sütni.
2017. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%

Csak? :)

Hát ha azért nem vagy menzás, hogy azon is spóroljatok, akkor nem fogsz buksisimit kapni érte. Rendelni 700-ért lehet étteremből.


Egyébként ha képtelen voltam 18 éves korára legalább az alapokra megtanítani a gyermekem (mindegy a neme), akkor így jártam, megveszi, ha nem teszem elé.

2017. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy no egy nap nem foz mar szegyenkezni kell?? 16 eves elkenyeztetett gyokerek itt egyesek vagy hazirobotok sodrofaval es fakanallal, kotenyben?

21. szazad, ebreszto! Ki az a no aki minden egyes nap foz? A haztartasbelin kivul.

2017. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Masik: egy rantottara vagy rantott husra komolyan tanitani kell valakit? Engem sosem tanitottak, megis tudom. Mai tinik meg megnezik neten ha annyira agyalagyultak hogy nem tudnak egy sajtot bepanirozni vagy egy bolognait megcsinalni.
2017. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
3%
Ki az a nő ? Az összes rokonom. Elég szomorú, hogy a trehányság egyeseknek a 21. század. Természetesen lehet 2-3 napra is főzni, dehogy semmi ne legyen az asztalon, az igencsak lenézendő. Szerencsére személyesen nem ismerek ilyen lusta feministákat.
2017. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%

Semmit. Egészsegere. Ha elfelejtettem rendelni neki akkor menje. Meg egyèbkéng is miért ne ehetne valahol ha olyanja van.

Én szinte sose főzök. Igény sincs rá és időm se. A mai korban az eltartottakon kívül másnak erre nem igen van ideje ès energiája.

2017. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

de mi volt a kérdésed lényege? neked otthon nem engedik meg talán?

szerintem teljesen normális ha egy ennyi idős gyerek megoldja már magának a kaját ha éhes..

2017. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Bár én nem vagyok szülő, és főzni is tudok, de most komolyan, egy egyszemélyes ebédre 2000 ft-t kidobni? Én, ha esetleg nincs itthon olyan kaja, és főzni sincs kedvem, akkor inkább kennék egy kenyeret. Nem lesz baja senkinek sem, ha egy ebéd alkalmával nem főtt ételt eszik. Mert gondolom kenyér, meg kb. bármi amit lehet rá kenni volt otthon.
2017. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Mar bocs 15-os de aki nem foz minden napra az egybol lusta feminista? :) Lehet hogy te csak hagymaszagu sodrofas hazicseledeket ismersz de akkor javaslom nezz korul a vilagban jobban.
2017. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha van rá pénze miért ne? Arra költi amire akarja.
2017. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!